logo
امروز : پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/13 ] [ 30 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۷۷۰۵
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان خبر داد

اختلاس 49 میلیاردی در زنجان

اختلاس-49-میلیاردی-در-زنجان
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف یک فقره اختلاس به ارزش 49 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.

به گزارش موج رسا; به نقل از پایگاه خبری پلیس، ایرج خانی پور اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده به پلیس امنیت اقتصادی مبنی بر اختلاس در یکی از بانک های استان با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به پرونده به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت .

وی افزود: در بررسی ها و تحقیقات گسترده ای که توسط ماموران انجام گرفت محرز شد کارمند یکی از بانک های زنجان اقدام به اخذ مبالغی از مشتريان بانک در قالب سپرده بلند مدت با سود 20 درصد کرده که دراين خصوص تاکنون از حساب بانکي 42 نفر سوء استفاده کرده و در قبال آن گواهي سپرده به نام بانک صادر و سود بانکي مشتريان را خارج از شبکه بانکي ،خودش به حساب آنها واريز می کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی فرد متخلف دستگیر و در بازجویی های فنی و ارائه اسناد و مدارک به بزه انتسابی به مبلغ 49 میلیارد ریال اقرار کرد و با تکمیل پرونده به مراجع ذی صلاح معرفی شد.//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *