logo
امروز : شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/8 ] [ 25 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۷۵۲۱
دادستان زنجان:

خانواده شهدا ذخایر ارزشمند و معنوی انقلاب و نظام هستند

خانواده-شهدا-ذخایر-ارزشمند-و-معنوی-انقلاب-و-نظام-هستند
دادستان زنجان با اشاره به رشادتهای رزمندگان در دفاع مقدس گفت: خانواده شهدا ذخایر ارزشمند و معنوی انقلاب و نظام هستند.

به گزارش موج رسا; حجت الاسلام محسن کرمی با حضور در منزل شهید حمید احدی از سرداران هشت سال دفاع مقدس با خانواده این شهید دیدار کرد.

دادستان زنجان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: ما همه ی وجودمان را مدیون شهدا میدانیم و در این راستا بر خود وظیفه دانستیم جهت عرض سلام و ارادت در محضر خانواده شهید حمید احدی حضور پیدا کنیم.

کرمی اظهار داشت: ساده ترین نگاه و نظر خانواده شهدا و کمترین دعاهای ایشان برای ما یک گنج و ذخایر ارزشمندی در این دنیای وانفسا است.

وی افزود: تربیت یافته های مکتب امام حسین (ع) و مجالس انس با قران میشود شهدایی چون حمید احدی و اینگونه تربیت ها و شهادت ها که آبرو و افتخار دین و نظام ماست. امیدواریم خانواده شهدا خصوصا پدران و مادران شهدا در قیامت ما را هم شفاعت نمایند.

حجت الاسلام کرمی در پایان تصریح کرد: شرایط فعلی جامعه، شرایط مطلوبی برای عرضه به محضر شهدا نیست و ما شرمسار شهدا هستیم، اما با خداوند متعال و شهدا عهد بستیم برای رسیدن به اهداف نظام و شهدا از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم و خدا را سپاسگزاریم که توفیق داد امروز هم در منزل شهید دیگر حضور داشته باشیم.//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *