logo
امروز : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/11 ] [ 28 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۷۴۳۹
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان:

74.5 درصد دانش‌آموزان زنجانی حضوری تحصیل می‌کنند

74.5-درصد-دانش‌آموزان-زنجانی-حضوری-تحصیل-می‌کنند
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت:در حال حاضر 74.5 درصد دانش‌آموزان استان زنجان در کلاس‌های حضوری تحصیل می‌کنند.

صیاد سلامی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: 74.5 درصد دانش‌آموزان استان زنجان به صورت حضوری در مدارس استان مشغول به تحصیل هستند.

وی با بیان اینکه این دانش‌آموزان به صورت گروه‌بندی و در طول هفته از شنبه تا چهارشنبه در مدارس حضور می‌یابند، ادامه داد: از 708 هزار و 760 دانش آموز در حال تحصیل، بیش از 74 هزار دانش‌آموز به صورت حضوری در مدارس تحصیل می‌کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: مابقی دانش‌آموزان از شبکه آموزش و شاد استفاده کرده و 80 درصد دانش‌آموزان از شبکه شاد دروس خود را فرا می‌گیرند.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به تشکیل 100 درصدی کلاس‌های درس در شبکه شاد، خاطرنشان کرد: 100 درصد معلمان نیز در این شبکه فعالیت می‌کنند.

سلامی با اشاره به فعالیت 803 مدرسه در 346 روستای استان زنجان، گفت: در این مدارس نیز دانش‌آموزان به صورت حضوری و گروه‌بندی بر اساس پروتکل 0- 6 آموزش‌های لازم را دریافت می‌کنند.

وی یادآور شد: دانش‌آموزانی که هیچ‌گونه دسترسی به شبکه شاد ندارد به صورت حضوری و گروه‌بندی شده و با دریافت درسنامه و تکالیف کاری برای فردا تحصیل می‌کنند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *