logo
امروز : چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/12 ] [ 29 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۷۳۶۷

تاکید رئیس کل دادگستری استان زنجان بر حفظ صلابت و اقتدار نیروهای مسلح

تاکید-رئیس-کل-دادگستری-استان-زنجان-بر-حفظ-صلابت-و-اقتدار-نیروهای-مسلح
رئیس کل دادگستری استان زنجان بر حفظ صلابت و اقتدار نیروهای مسلح تاکید کرد.

به گزارش موج رسا; حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در آئین تودیع و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان زنجان که با حضور معاون اول سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور، معاونین دادگستری استان ، فرماندهان نظامی، انتظامی ، اعضای شورای تأمین، شورای قضایی و کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان برگزار شد، اظهار کرد: هدف از تشکیل سازمان قضایی نیروهای مسلح رسیدگی به جرایم نیروهای مسلح است که در قانون اساسی نیز به اهمیت و جایگاه این سازمان اشاره شده است. 

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح مأموریتها و مسئولیتهای زیادی دارد ادامه داد: جامعه هدف دارای جایگاه حساس و خطیری است و ما در مقام رسیدگی لازم است یک سری امور را رعایت کنیم از جمله این موارد توجه به مقوله پیشگیری و صیانت از سرمایه های سنگین نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

رئیس شورای قضایی استان با اشاره به اینکه تصور یک حکومت منهای نیروهای مسلح باور درستی نیست افزود: حرکت در مسیر و هدف جامعه بدون حضور و نقش نیروهای مسلح شدنی نیست و بر همه لازم است مقوله پیشگیری و صیانت از جایگاه ارزشمند نیروهای مسلح را مورد توجه قرار دهیم

صادقی نیارکی بیان کرد: به هر حال در جامعه هدف باید حس امنیت و آرامش را ایجاد کنیم ،در همین موضوع کرونا نقش و کمک رسانی نیروهای مسلح چقدر ارزشمند بود ، نیروهای مسلح جانانه در کف خیابان ها انجام وظیفه می کنند بنابر این نیروهای مسلح برای انجام وظایف نیازمند امنیت و آرامش درون سازمانی و بیرون سازمانی است

رئیس کل دادگستری استان زنجان تاکید کرد: اگر توانستیم اقتدار و صلابت نیروهای مسلح را صیانت کنیم موفق عمل کردیم وگرنه موفق عمل نکردیم به هر حال تحقق این امر یک ضرورت است.

عالیترین مقام قضایی استان زنجان با بیان اینکه در کنار برگزاری دوره های آموزشی نیروهای مسلح نیازمند تعامل و همکاری در انجام وظایف هستیم گفت: نباید جزیره ای عمل کنیم ،حضور مستمر و پررنگ میان نیروهای مسلح بایستی دستور کار مسئولین قرار گیرد .

وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای محمد حنیفه نظری رئیس سابق سازمان قضایی نیروهای مسلح استان برای غفران نیا رئیس جدید سازمان آرزوی توفیق کرد.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *