logo
امروز : دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷
امام رضا(ع):از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2021/10/25 ] [ 18 ربيع الاول 1443 ]
شناسه خبر : ۱۷۳۶۱
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:

پروژه‌های ورزشی استان زنجان با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح می‌شود

پروژه‌های-ورزشی-استان-زنجان-با-حضور-وزیر-ورزش-و-جوانان-افتتاح-می‌شود
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: پروژه‌های ورزشی استان با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح می‌شود.

علی خلیلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه پروژه‌ها با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح و به بهره برداری می رسند اظهار کرد: مسئولان ارشد استانی پیگیر سفر وزیر ورزش و جوانان به استان زنجان هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر زمان سفر وزیر ورزش و جوانان به استان زنجان مشخص نشده است ابراز کرد: استخر هیدج  از جمله پروژه‌هایی است که در چند روز آینده عملیات اجرایی آن به پایان رسیده و با حضور وزیر به بهره برداری می‌رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه استخر صائین قلعه و سکوی تماشاگران شهرستان سلطانیه نیز آماده افتتاح است گفت: سالن شمشیربازی و تیراندازی نیز آماده افتتاح بوده و چمن مصنوعی روستای شویر شهرستان خرمدره با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار زنجان افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری زنجان بیان کرد: در حال حاضر این پروژه فعال بوده و امسال ۲۰ میلیارد تومان برای این پروژه اعتبار پیش بینی شده است.

خلیلی گفت: امیدواریم که این پروژه تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد به طوریکه قسمتی از اعتبارات پروژه تخصیص پیدا کرده و روند اجرای پروژه نیز در حال انجام است.//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *