logo
امروز : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/16 ] [ 3 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۱۷۱۵۹
رئیس هئیت امنای حسینیه اعظم زنجان خبر داد؛

یوم العباس متفاوت زنجانیها/ تهیه ده ها هزار بسته معیشتی در رزمایش کمک مومنانه

یوم-العباس-متفاوت-زنجانیها-تهیه-ده-ها-هزار-بسته-معیشتی-در-رزمایش-کمک-مومنانه
رئیس هئیت امنای حسینیه اعظم زنجان گفت: رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه زنجانی‌ها از ساعت 17 امروز از شبکه اشراق پخش می‌شود.

علیرضا فیروز فر امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: با توجه به تصمیم‌گیری ستاد کرونای استان زنجان، یوم‌العباس زنجانی‌ها امروز برگزار نمی‌شود.

وی با بیان اینکه محدودیت‌هایی در زمینه برگزاری یوم‌العباس وجود دارد، افزود: وضعیت انتشار ویروس کرونا اجازه برگزاری این مراسم را نمی‌دهد.

این مسئول بیان داشت: امسال رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه از سوی حسینیه اعظم زنجان و برخی دستگاه‌های اجرایی با اهدای 10‌ها هزار بسته معیشتی به نیازمندان برگزار می‌شود.

رئیس هئیت امنای حسینیه اعظم زنجان تصریح کرد: برنامه حسینیه اعظم زنجان برای یوم‌العباس نیز لغو و رزمایش کمک مومنانه نیز خارج از حسینیه اعظم زنجان برگزار می‌شود.

فیروز فر ادامه داد: این مراسم از ساعت 17 از شبکه اشراق پخش می‌شود و مردم می‌توانند از این شبکه این رزمایش و عرض ارادات زنجانی‌ها را به سقای کربلا مشاهده کنند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *