logo
امروز : چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/12 ] [ 29 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۷۱۵۰
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان:

توجه به فضای مجازی باید در راس امور مسئولان قرار گیرد

توجه-به-فضای-مجازی-باید-در-راس-امور-مسئولان-قرار-گیرد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه توجه به فضای مجازی باید در راس امور مسئولان قرار گیرد گفت: راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات به یکسان‌سازی و یکپارچه‌سازی اطلاعات کمک می‌کند.

علیرضا فیروز فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;اظهار داشت: راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات به یکسان‌سازی و یکپارچه‌سازی اطلاعات کمک می‌کند که باید اقدامات عاجلی در این زمینه انجام شود.

وی افزود: در صورت یکپارچه‌سازی اطلاعات امور مختلف تسهیل شده و مشکلات فضای مجازی نیز برطرف می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه اگر تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص فضای مجازی مورد توجه مسئولان قرار می گرفت ما امروز با چنین مشکلاتی مواجه نبودیم، افزود: جدی گرفتن شورای عالی مجازی یک بحث جدی راهبردی و استراتژیک برای کشور محسوب می‌شود چرا که ما از این طریق می‌توانیم تهدیدات را کرده از فرصت‌ها استفاده کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان ادامه داد: فضای مجازی یک تهدید نیست و در صورت عدم بهره‌برداری لازم از آن، تبدیل به یک تهدید می‌شود.

فیروز فر ادامه داد: فضای مجازی در عصر حاضر فرصتی است که باید از آن به نحو کافی استفاده شده و به تاکیدات مقام معظم رهبری در این زمینه توجه شود.

وی با بیان اینکه توجه به فضای مجازی باید در راس امور مسئولان قرار گیرد، افزود: مردم در زمینه ساختار یکپارچه‌سازی اطلاعات نقشی ندارند و خطاب حضرت آقا به مسئولان است.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *