logo
امروز : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۱
امام حسين (ع) : «گريه از ترس خدا، باعث نجات از آتش جهنّم است». (مستدرك الوسائل، ج ۱۱ ص ۲۴۵ )
[ 2020/10/21 ] [ 4 ربيع الاول 1442 ]
شناسه خبر : ۱۷۱۲۹

اعلام حالت فوق العاده در ایالت ویسکانسین آمریکا

اعلام-حالت-فوق-العاده-در-ایالت-ویسکانسین-آمریکا
فرماندار ایالت ویسکانسین آمریکا به دلیل بروز ناآرامی‌های اخیر در این ایالت در پی زخمی شدن یک مرد سیاهپوست بر اثر تیراندازی نیروهای آمریکایی، اعلام حالت فوق العاده کرد.

به گزارش موج رسا; به نقل از ریانووستی، «تونی اورز» فرمانده ایالت ویسکانسین آمریکا روز سه شنبه فرمان اعلام حالت فوق العاده را به دلیل ادامه اعتراضات و درگیری در مناطق مختلف ایالت مزبور امضا کرد.

به موجب امضای این فرمان، نیروهای امنیتی آمریکا برای مقابله با ناآرامی‌ها و تضمین حمایت از زیر ساخت‌ها و پایگاه‌های فرهنگی در خیابان‌های ویسکانسین مستقر شدند.

تونی افرز در نشست خبری عصر سه شنبه به وقت واشنگتن، خواستار پرهیز معترضان از خشونت و درگیری شد و گفت: اجازه ندهید که برخی افراد با سوء استفاده از فضای اعتراضات، باعث شوند تا فرصت بوجود آمده برای مطرح کردن درخواست مطالبات مربوط به عدالت از راه مسالمت آمیز، از بین برود.

پلیس ایالت ویسکانسین به تازگی، یک فرد آفریقایی‌تبار به نام «ژاکوب بلیک» را از پشت سر هدف تیراندازی قرار داد. در این حادثه که بعد از ظهر روز یکشنبه در شهر «کنوشا» واقع در ایالت ویسکانسین رخ داد، ژاکوب بلیک شدیدا زخمی و راهی بیمارستان شد.

به رغم اعلام منع آمد و شد در شهر کنوشا، اعتراضات ساکنان این شهر علیه تیراندازی پلیس به این شهروند آفریقایی‌تبار همچنان ادامه دارد./ تسنیم

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *