logo
امروز : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/6 ] [ 22 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۱۷۰۱۸
استاندار زنجان خبرداد

ابلاغ پروتکل‌های بهداشتی محرم از امروز در زنجان

ابلاغ-پروتکل‌های-بهداشتی-محرم-از-امروز-در-زنجان
استاندار زنجان گفت: از امروز پروتکل‌های بهداشتی ماه محرم به همه دست اندرکاران و هیئات مذهبی استان ابلاغ می‌شود.

به گزارش موج رسا; فتح‌الله حقیقی امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی استان زنجان اظهار داشت: هفته دولت فرصتی برای ارائه گزارش‌ها و عملکرد دولت است که ضروری است همه دستگاه‌های اجرایی در زمینه ارائه گزارش واقعیت‌ها را منعکس کنند.

وی با گلایه از عدم ارائه مناسب آمار بخش‌های مختلف، افزود: باید آمارها یک کاسه شده و آمار واقعی به مردم گزارش شود تا مشکلات کمتری ایجاد شود.

مقام عالی استان بیان داشت: نقشه راه ارائه شده از سوی دستگاه‌های اجرایی باید دارای خروجی بوده و عملیاتی باشد تا بتوان نتیجه مطلوبی کسب کرد، نقشه راهی که مصوبه نداشته و نظری باشد به درد نمی‌خورد.

استاندار زنجان گفت: 27 پروژه جهش تولید در استان آماده‌سازی شده است که ضروری است فعالیت‌های آن با نقشه راه شعار سال همراه شده تا بتوان عملکرد در این زمینه را سنجش کرد.

حقیقی یکی از مکافات استان زنجان را فروش زمین شهرک‌های صنعتی به افرادی که هیچ استفاده صنعتی از این زمین‌ها نکرده‌اند، عنوان کرد و گفت: زمین‌هایی برای صنعت گرفته شده است اما هنوز خبری از فعالیت در آن نبوده و باید ظرف ماه آینده شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گزارش‌های لازم را در خصوص فروش یا عدم فروش آن ارائه کند.

وی با بیان اینکه برخورد لازم با کسانی که زمین‌ها را تصاحب کرده و فروخته‌اند، انجام می‌شود، ادامه داد: دلیلی ندارد زمینی برای صنعت خریداری و برای کار دیگری مصرف شود.

مقام عالی استان بیان داشت: گزارش‌های اعلام شده در خصوص وضعیت فرش استان بسیار ناراحت کننده است چرا که از این ظرفیت به خوبی برای صادرات استفاده نشده و نامی از استان زنجان با توجه به آمار فعالان، کارگاه‌ها و تعداد دارهای قالی وجود ندارد.

استاندار زنجان گفت: جلسات اقتصاد مقاومتی باید پروژه محوری بوده و گزارش‌دهی در این زمینه دردی را دوا نمی‌کند، هر دستگاهی پروژه‌‌های خود را ارائه کرده و درصد پیشرفت آن را در جلسات مطرح کند.

حقیقی برضرورت رصد فعالیت‌های بورس در استان زنجان تاکید کرد و گفت: وضعیت بورس استان باید دقیق و کارشناسی شده و به مردم آموزش‌های لازم ارائه شود.

وی با بیان اینکه گزارش دقیق از عملکرد بورس در زنجان جمع‌آوری شود، افزود: اطلاع رسانی لازم در خصوص فعالیت بورس در استان به مردم ارائه می‌‌شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *