logo
امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کار‌ها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است، اگر چه اندک باشد. نهج الفصاحه ص ۱۶۷
[ 2020/11/24 ] [ 8 ربيع الثانی 1442 ]
شناسه خبر : ۱۷۰۰۲
مدیرصنایع جهادکشاورزی استان زنجان خبر داد؛

بی‌توجهی به حل مشکل استقرار صنایع تبدیلی در شهرک‌های صنعتی خدابنده و طارم

بی‌توجهی-به-حل-مشکل-استقرار-صنایع-تبدیلی-در-شهرک‌های-صنعتی-خدابنده-و-طارم
مدیرصنایع جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به استقرار صنایع تبدیلی در شهرک صنعتی خدابنده و طارم گفت: این مشکل چندین ساله همچنان برطرف نشده است.

بهاره دادلویی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به مشکل چندین ساله استقرار واحدهای صنایع تبدیلی در شهرک‌های صنعتی طارم و خدابنده اظهار کرد: این مشکل چندین سال است وجود دارد و همچنان پابرجاست.

وی تصریح کرد: هر چند که مسئولان مربوطه قول حل این مشکل را دادند اما تا به امروز این مشکل برطرف نشده و همچنان مشکل استقرار سرمایه‌گذاران جدید در شهرک صنعتی این دو شهرستان وجود دارد.

مدیرصنایع جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه خیلی از سرمایه گذاران ترجیح می دهند واحدهای تبدیلی را در زمین‌های خود راه اندازی کنند افزود: با این اقدام مشکلات زیست محیطی ایجاد می‌شود.

دادلویی با اشاره به اینکه ایجاد سردخانه‌ها در حوزه کشاورزی را در دستور کار داریم که اگر سرمایه‌گذاری در این حوزه اعلام آمادگی کند حمایت‌های لازم انجام می‌شود تاکید کرد: از همه سرمایه‌گذاران در حوزه صنایع تبدیلی حمایت لازم انجام می‌شود اما امسال اولویت ما حمایت از سرمایه‌گذاران در ایجاد سردخانه‌ها است.

وی با اشاره به مشکل تخصیص مجوز آب در استان زنجان تاکید کرد: در حال حاضر مشکل تخصیص آب یکی از مشکلاتی بوده که باعث تاخیر و جلوگیری از صدور مجوز راه اندازی صنایع تبدیلی در استان زنجان شده است.

مدیرصنایع جهادکشاورزی استان زنجان با بیان اینکه شرکت آب استان برای مجوز تاییدیه به صنایع کشاورزی خارج از شهرک‌های صنعتی نمی‌‌دهد ابراز کرد: این موضوع مشکلات و معضلی بزرگی برای استقرار واحدهای جدید صنعتی در خارج از شهرک‌های صنعتی شده است.

وی خاطر نشان کرد: مجوز آب برای واحدهای صنایع تبدیلی در خارج از شهرک‌های صنعتی کمتر صادر می‌شود.

دادلویی عنوان کرد: 90 درصد واحدهایی که خارج از شهرک‌های صنعتی هستند با این مشکل مواجه‌اند.//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *