logo
امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/26 ] [ 12 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۸۳۴
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

بافت فرسوده منطقه بی‌سیم زنجان بازسازی می‌شود/ احداث 1000 واحد مسکونی برای بازسازی منطقه بی‌سیم

بافت-فرسوده-منطقه-بی‌سیم-زنجان-بازسازی-می‌شود-احداث-1000-واحد-مسکونی-برای-بازسازی-منطقه-بی‌سیم
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: بافت فرسوده منطقه بی‌سیم زنجان با توافقی که با بنیاد مستضعفان انجام شده است، بازسازی می‌شود.

مصطفی طاهری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: زمین های بنیاد مسکن واقع در بالاتر از میدان ولی‌عصر(عج) برای ساخت یک هزار واحد مسکونی برای بازسازی منطقه بی‌سیم در نظر گرفته شده است.

وی گفت: این بازسازی در بافت فرسوده منطقه بی‌سیم به عنوان یکی از مناطق دارای بافت فرسوده در چند سال آینده انجام می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: بافت فرسوده به عنوان یکی از چالش‌های بزرگ شهر زنجان است که بازسازی مناطق مختلف می‌تواند کمک بزرگی به رفع این چالش کند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مناطق مختلفی در شهر زنجان دارای بافت فرسوده هستند که بازسازی آنها می‌تواند مشکلات عدیده این مناطق را کاهش داده و به مردم نیز کمک شایانی نماید.

طاهری بیان داشت: طبق صحبت های انجام شده با بنیاد مستضعفان کشور قرار است این بازسازی در منطقه بی‌سیم انجام و یک هزار واحد مسکونی نیز در منطقه تایید شده برای بازسازی احداث شود تا مردم دچار مشکل نشوند اما این کار زمانبر خواهد بود.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *