logo
امروز : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کار‌ها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است، اگر چه اندک باشد. نهج الفصاحه ص ۱۶۷
[ 2020/11/26 ] [ 10 ربيع الثانی 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۷۹۹
رقابت معاونین وزیر ورزش برای بیشتر حرف زدن!

اتفاقات عجیب در جلسه جهانگیری با مدیران ورزشی

اتفاقات-عجیب-در-جلسه-جهانگیری-با-مدیران-ورزشی
تمامی معاونین وزیر ورزش سعی در تبلیغ خود و عملکرد خود را داشتند و همین سبب شده بود که صحبت های افراد به طول انجامیده و از حوصله خارج شود.

به گزارش موج رسا;  هفته گذشته جلسه مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان با حضور اسحاق جهانگیری، مسعود سلطانی فر و رضا صالحی امیری در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. در این جلسه رییس کمیته ملی المپیک، رییس کمیته ملی پارالمپیک، معاون توسعه ورزشی قهرمانی حرفه ای، معاون امور بانوان، معاون امور جوانان، معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به ارایه گزارش پرداختند و خلاصه از وضعیت ورزش کشور را به سمع و نظر معاون اول رئیس جمهور رساندند.

 در این جلسه مسعود سلطانی وزیر ورزش و جوانان با تمجید از اقدامات اسحاق جهانگیری گفت: دکتر جهانگیری همیشه در برنامه های مهم ملی و بین المللی دعوت ما را پذیرفته و ما به عنوان یاور جدی روی حمایت ایشان حساب باز کردیم. در بسیاری از مواردی که در عرصه ورزش و جوانان به مشکل برخورد می کنیم، دکتر جهانگیری با روی باز و با استفاده از همه امکان و اقتداری که دارند، مشکلات را حل، گره ها را باز و مسیر را هموار می کنند. لازم است شهادت دهم که در همه شرایط سخت و تنگناها که وجود داشته، معاون اول رییس جمهور با تمام توان به ما کمک کردند تا در حرکت رو به توسعه، وظایفی برعهده داریم و اهدافی که در دولت بوده، موفق باشیم.

رضا صالحی امیری رئیس کمیته پارالمپیک گفت: ایجاد تک صدایی در ورزش کشور همکاری مشترک، وفاق و پرهیز از حاشیه پردازی از ویژگی های عملکرد در این دوره بوده است. این اولین استراتژی مشترک بین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بود.

مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان عناوین و افتخارات کسب شده در سال گذشته را برشمرد و گفت: برای اولین بار در سه رشته تیمی سهمیه المپیک گرفتیم.

مهین فرهادی زاد معاون ورزش بانوان وزارت نیر با اشاره به دستاوردهای ورزش بانوان گفت: بحث حضور بانوان در ورزشگاه‌ها حل شد که در چند سال اخیر با یک دغدغه تبدیل شده بود.

در این مراسم محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع، عبدالحمید احمدی معاون ورزش همگانی و محمدجواد تندگویان معاون امور جوانان نیر صحبت کرده و عملکردی از زیرمجموعه خود ارائه دادند.

در پایان این نشست اسحاق جهانگیری نیز صحبت کرد و گفت: نمی‌توان ورزش را منحصر به حوزه جوانان دید و همچنین نمی‌توان مسائل جوانان را محدود به حوزه ورزش کرد.

 

تذکرات پی در پی به معاونین!

اما در این جلسه آنچه بیشتر از متن و صحبت های افراد حاضر به چشم آمد، اتفاقات حاشیه ای بود. حضور معاون اول رییس جمهوری سبب شده بود که تمامی مدیران وزراتخانه برای گزارش به نفر دوم دولت، با پوشه های قطور به جلسه بیایند و با آب و تاب عملکرد حوزه خود را ارائه کنند. در حقیقت تمامی معاونین سعی در پرزنت کردن عملکرد مجموعه خود را داشتند و همین سبب شده بود که صحبت های افراد به طول انجامیده و از حوصله خارج شود.

طبق برنامه قبلی و با توجه به برنامه محدود جهانگیری، برای هر فرد چند دقیقه برای صحبت کردن در نظر گرفته شده بود اما تقریبا تمامی معاونین از تایم در نظر گرفته شده عبور کرده و صحبت های آنها به درازا کشید که از حوصله مجلس خارج بود.

همین عامل سبب شد تا به افراد حاضر در جلسه به هنگام سخنرانی چندین باز تذکر داده شود که وقت شما تمام شده و عجیب اینکه تقریبا همه حاضرین با این اخطار روبرو شدند! در این جلسه، مهدی علی نژاد 2 بار، عبدالحمید احمدی 2 بار، ژاله فرامرزیان 2 بار اخطار پایان زمان گرفتند و مهین فرهادی زاد تنها یک بار اخطار گرفت. اما سردسته اخطاری ها مجمدجواد تندگویان معاون امور جوانان بود که 3 با اخطار پایان زمان روبرو شد و به نظر می رسید اگر اندکی بیشتر ادامه می داد، باید به سبک مجلس نشینان میکروفون او را قطع می کردند!

با توجه به اینکه وزیر ورزش در صحبتهای خود اشاره موجزی به عملکرد کل مجموعه وزارت ورزش و جوانان داشت و از قبل از جلسه تایم محدود نیز به همه ابلاغ شده بود اما باز هم همه معاونین برای تبلیغ و پرزنت خود در این جلسه کم نگذاشتند تا اخطارهای پیاپی نکته اصلی جلسه معاون رییس جمهوری با مدیران ورزشی باشد.

منبع: راه دانا

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *