logo
امروز : دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/14 ] [ 4 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۶۴۰
در بازدید از یک شرکت صورت گرفت؛

وعده دادستان زنجان برای حل مشکلات بانکی یک شرکت و ایجاد اشتغال برای 210 نفر

وعده-دادستان-زنجان-برای-حل-مشکلات-بانکی-یک-شرکت-و-ایجاد-اشتغال-برای-210-نفر
وعده دادستان زنجان وعده داد تا مشکلات بانکی یک شرکت در استان زنجان برطرف شود.

به گزارش موج رسا; حجت الاسلام محسن کرمی در ادامه بازدید از شرکت های استان جهت بررسی مشکلات آنها با حضور در شرکت شیشه سازی زنگان پارس سلطانیه درجلسه ای با مسولین شرکت اظهار کرد: وضعیت اقتصادی کشور در شرایط فعلی ،وضعیت جنگ است با این تحریم ها ،تهیه مواد اولیه و ارز بسیار مشکل است بنابر این سر پا نگه داشتن شرکت ها در چنین وضعیتی یک نوع جهاد است . 

وی بیان کرد: نامگذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب بر اساس تدبیر و آینده نگری ایشان است و عمل به شعار سال برای همه یک تکلیف است و دستگاه قضایی حمایت از تولید و تلاش برای رفع موانع تولید را یک وظیفه و عمل به منویات رهبری می‌داند.

دادستان زنجان با اشاره به اینکه شرکت شیشه سازی زنگان پارس سلطانیه هم در تولید و هم در عرضه محصولات موفق عمل کرده افزود: جا دارد از مدیر عامل و کلیه زحمت کشان در این مجموعه تشکر کنم واینکه ۲۱۰ کارگر در این شرکت بصورت مستقیم مشغول هستند بسیار ارزشمند است.

کرمی تصریح کرد: ارتقاء کیفیت محصولات شرکت و استفاده از روش های نوین دنیا در بسته بندی می تواند در بازاریابی و عرضه محصولات حتی رقابت با شرکتهای بزرگ داخلی و خارجی بسیار موثر باشد.

دادستان زنجان وعده داد تا مشکلات بانکی شرکت را که مانع جدی برای اجرای طرح توسعه و عامل درگیر شدن شرکت با جرایم نامناسبات برطرف سازد تا در این راستا زمینه افزایش 100 درصدی تولید و اشتغال مستقیم 210 نفر دیگر هم فراهم شود.

وی در بازدید از بخشهای مختلف شرکت که رئیس صمت استان نیز وی را همراهی می کرد با مشاهده سختی کار کارگران در دمای بالا، توجه به این قشر زحمت کش و حمایت از کارگران را مورد تاکید قرار داد.

درابتدای این جلسه مدیر عامل شرکت با ارائه گزارشی گفت: شرکت با ۲۱۰ کارگر در چهار شیفت فعالیت می کند و خدا رو شکر هیچ گونه بدهی به بیمه،انشعابات و حقوق کارگران نداریم همه تصفیه شده است

وی ادامه داد: امروز کیفیت محصولات شرکت در داخل و خارج قابلیت رقابت دارد و ۲۵ درصد محصولات به چند کشور همسایه صادر می شود و ۱۰ درصد تولید و ۶ درصد مصرف کشور را این شرکت تامین می کند.//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *