logo
امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۵۰
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/14 ] [ 22 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۶۴۷۹

اصلاح نقاط حادثه خیز زنجان نیازمند اعتبار 30 میلیارد تومانی است

اصلاح-نقاط-حادثه-خیز-زنجان-نیازمند-اعتبار-30-میلیارد-تومانی-است
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: در صورت اختصاص اعتبار لازم، 11 نقطه حادثه خیز زنجان با اعتبار 30 میلیارد تومان اصلاح می‌شود.

جواد یوسفی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: در حال حاضر پروژه 11 نقطه پر حادثه در استان زنجان به صورت نیمه کاره است که هنوز به عنوان اولویت استان انجام نشده است.

وی گفت: برای احداث این 11 نقطه پرحادثه در استان زنجان اعتبار 30 میلیارد تومانی لازم است که در صورت اختصاص این اعتبار این نقاط اصلاح می‌شود.

این مسئول بیان داشت: برای اصلاح نقاط پرحادثه استان زنجان امسال تنها 4 میلیارد تومان ابلاغ شده است که پاسخگوی همه مشکلات استان نیست.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان با اشاره به انجام پروژه بلوک‌های مفصلی آزاد راه زنجان – قزوین، گفت: این پروژه به طول 110 کیلومتر اجرایی می‌شود.

یوسفی بیان داشت: برای اجرای پروژه بلوک‌های مفصلی در آزاد راه زنجان – قزوین 60 میلیارد تومان اعتبار لازم است که تا کنون 50 درصد نصب شده است.

وی با بیان اینکه در صورت اختصاص اعتبار لازم این پروژه به اتمام می‌رسد، افزود: در صورت اختصاص اعتبار لازم این پروژه امسال اجرایی می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد:نصب روشنایی در آزاد راه زنجان – قزوین و زنجان – تبریز از دو سال گذشته آغاز شده است و در صورت اختصاص اعتبار لازم اجرایی می‌شود.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *