logo
امروز : شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/23 ] [ 9 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۳۵۵
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

اعتبار نامه تاجگردون را با توجه به مدارک موجود تایید نکردم

اعتبار-نامه-تاجگردون-را-با-توجه-به-مدارک-موجود-تایید-نکردم
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مدارک و مستندات موجود به اعتبارنامه تاجگردون رای منفی دادم.

مصطفی طاهری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: اعتبار نامه تاجگردون در شعبه 12 مورد اعتراض قرار گرفته بود و طبق آیین نامه باید مستندات به شورای نگهبان ارسال می‌شد.

وی افزود: پس از بررسی شورای نگهبان پاسخ کتبی مبنی بر اینکه همه مستندات رویت شده است، به مجلس شورای اسلامی ارائه شد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شعبه جلسه‌ای با حضور معترضین و آقای تاجگردون برگزار و پس از شنیدن صحبت‌های هر دو طرف، مدارک جدیدی ارائه شد و مجددا شعبه از شورای نگهبان استعلام‌های لازم را در خواست کرد که پاسخ شورای نگهبان هیچ تغییری نکرد.

طاهری بیان داشت: در رای گیری امروز با 7 رای مخالف و 9 رای موافق اعتبار نامه وی از نظر شعبه تایید و برای تایید نهایی به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارسال شد.

وی افزود: من نیز با توجه به مدارک موجود اعتبار نامه ایشان را تایید نکردم و معتقدم باید به کمیسیون تحقیق مجلس ارجاع داده شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *