logo
امروز : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/18 ] [ 4 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۳۰۳
رئیس سپاه شهرستان زنجان خبرداد

هزینه کرد 11.5 میلیارد تومانی در رزمایش کمک مومنانه شهرستان زنجان

هزینه-کرد-11.5-میلیارد-تومانی-در-رزمایش-کمک-مومنانه-شهرستان-زنجان
فرمانده سپاه شهرستان زنجان گفت: ارزش ریالی توزیع بسته های بهداشتی، تغذیه و تکارگاه های تولید ماسک در شهرستان زنجان و در قالب رزمایش کمک مومنانه 11 و نیم میلیارد تومان است.

محسن سهندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: از اول شیوع کرونا در استان زنجان تا زمان برگزاری رزمایش کمک مومنانه، 18 هزار بسته غذایی در شهرستان زنجان توزیع شد.

وی افزود: با دستور مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری رزمایش مواسات و کمک مومنانه تا کنون 45 هزار و 500 بسته غذایی در بین مردم توزیع شده است.

این مسئول بیان داشت: تا کنون 60 هزار نفر روز نیرو در عرصه ضد عفونی، تهیه بسته‌های معیشتی و بهداشتی به کارگیری شده است.

فرمانده سپاه شهرستان زنجان از توزیع 65 هزار بسته بهداشتی در بین مردم خبرداد و افزود: 18 هزار و 500 لباس ایزوله و گان تولید و توزیع شده است.

سهندی خاطرنشان کرد: همچنین یک میلیون و 300 هزار عدد انواع ماسک در کارگاه‌های بسیج و واحدهای تولیدی خانگی آماده و در مراکز درمانی و مناطق روستایی توزیع شده است.

وی با بیان اینکه در سه مرحله رزمایش کمک مومنانه 11 و نیم میلیارد تومان در سطح شهرستان منابع جذب و هزینه شده است، عنوان کرد و گفت: 70 هزار پرس غذای گرم نیز در قالب این رزمایش تهیه و توزیع شده است.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *