logo
امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/24 ] [ 10 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۶۱۸۱
مسئول روابط عمومی آموزش و پروش استان زنجان خبر داد

اعلام نحوه برگزاری امتحانات آموزش‌وپرورش برای تمامی مقاطع

اعلام-نحوه-برگزاری-امتحانات-آموزش‌وپرورش-برای-تمامی-مقاطع
رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پروش استان زنجان نحوه برگزاری امتحانات آموزش‌وپرورش برای تمامی مقاطع در مدارس استان زنجان را اعلام کرد.

رهبر طوماری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به نحوه برگزاری امتحانات در مدارس استان زنجان به دلیل انتشار ویروس کرونا اظهار کرد: ارزشیابی دانش آموزان مقطع ابتدایی به‌صورت توصیفی انجام می‌شود.

وی ابراز کرد: هیچ امتحان حضوری برای ارزشیابی دانش آموزان ابتدایی، پایه‌های هفتم، هشتم، دهم و یازدهم در مدارس استان زنجان برگزار نمی‌شود.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پروش استان زنجان با اشاره به تأثیر نمرات دانش آموزان پایه نهم در هدایت تحصیلی این دانش آموزان تصریح کرد: تمامی امتحانات دانش آموزان پایه نهم به‌صورت حضوری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در امتحانات حضوری در دستور کار قرارداد عنوان کرد: تمامی پروتکل‌های بهداشتی برای حفظ سلامت دانش آموزان اجرا می‌شود و سلامت جسمی و روحی دانش آموزان یکی از اولویت‌های آموزش‌وپرورش است.

طوماری با اشاره به برگزاری امتحانات دانش آموزان پایه دوازدهم به‌صورت حضوری افزود: امتحانات پایه دوازدهم از 17 خرداد به‌صورت حضوری در مدارس استان زنجان آغاز می‌شود.

//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *