logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۵۸۶۰
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:

کمک‌رسانی به نیازمندان بعد از فرمایشات رهبری انسجام بیشتری گرفته است

کمک‌رسانی-به-نیازمندان-بعد-از-فرمایشات-رهبری-انسجام-بیشتری-گرفته-است

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به رزمایش کمک مومنانه در زنجان گفت: کمک‌رسانی به نیازمندان بعد از فرمایشات رهبری انسجام بیشتری گرفته است.

به گزارش موج رسا; آیت الله علی خاتمی صبح امروز در مراسم آغاز رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه اظهار کرد: پس از بیانات مقام معظم رهبری، کمک رسانی به قشر آسیب دیده از کرونا و همچنین افراد محروم انسجام بیشتری به خود گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه بانک اطلاعاتی متمرکزی وجود دارد و افراد برای کمک رسانی به اقشار آسیب دیده از این بانک استفاده کنند، تصریح کرد: همچنین کسانی که می خواهند خود، کمک کنند، اطلاعات را به این بانک ارائه کنند تا موازی کاری نشود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: امیدوار هستیم با همت مردمان خیر و همیشه در صحنه در ماه ضیافت الهی هیچ محرومی که به دلیل شیوع کرونا دچار مشکلات معیشتی و درآمد شده است، از قلم نیفتد.

وی همچنین در پایان از خیران و کمک های نیروهای بسیجی و سپاه استان زنجان که همیشه در صحنه های مختلف حضور دارند، قدردانی کرد.

شایان ذکر است، رزمایش کمک مومنانه در زنجان در حال حاضر با توزیع 3 هزار بسته غذایی آغاز شده است.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *