logo
امروز : شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۸
امام حسين (ع) : «گريه از ترس خدا، باعث نجات از آتش جهنّم است». (مستدرك الوسائل، ج ۱۱ ص ۲۴۵ )
[ 2020/9/19 ] [ 30 محرم 1442 ]
شناسه خبر : ۱۵۸۵۲

حاجی‌میرزایی: اولویت آموزش وپروش برگزاری آزمون حضوری است/اشکالات فنی شاد برطرف شد

حاجی‌میرزایی:-اولویت-آموزش-وپروش-برگزاری-آزمون-حضوری-است-اشکالات-فنی-شاد-برطرف-شد-

وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر امکان آزمون حضوری هم وجود داشته باشد قطعاً اولویت ما آزمون حضوری است. 

به گزارش موج رسا; محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در گفت‌و‌گو با تلویزیون درباره تعیین تکلیف آزمون امتحانی دانش‌آموزان گفت: اگر امکان آزمون حضوری هم وجود داشته باشد قطعاً اولویت ما آزمون حضوری است اما اگر سیاست‌های وزارت بهداشت اجازه آزمون حضوری را ندهد به شیوه‌های دیگری آزمون را برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: من به دانش آموزان عزیز و خانواده‌هایشان  عرض می‌کنم که نگران نباشند ما سیاست تحصیل را برای سال آموزشی کنونی دانش‌آموزان به بهترین وجه ممکن رقم خواهیم زد.

وزیر آموزش و پرورش همچنین از برطرف شدن اشکالات فنی سیستم آموزشی شاد توسط تیم فنی مجرب خبر داد و گفت: ما از نظر فنی ظرفیت این برنامه را بالا گرفتیم. این برنامه تا 40 میلیون نفر ظرفیت دارد و یک تیم فنی،‌ حرفه‌ای آن را مدیریت می‌کند.  همچنین یک مرکز تلفنی ایجاد کردیم که اشکالات را پیگیری می‌کنند.

وی ادامه داد: شبکه شاد به این صورت است که در آن همان ارتباط‌های واقعی به شکل مجازی شکل می‌گیرد و مدیر هم به این فرایند نظارت دارد. کار این برنامه از روزنیمه شعبان شروع شد و بیش از 12 میلیون نفر تا امروز به این سامانه پیوسته‌اند. هر روز یک میلیون نفر به این برنامه اضافه می‌شوند.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *