logo
امروز : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/11 ] [ 21 ذو الحجة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۵۶۷۰

رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه در شهرک صنعتی روی زنجان+ فیلم

رزمایش-دفاع-بیولوژیک-سپاه-در-شهرک-صنعتی-روی-زنجان+-فیلم

سپاه انصار المهدی استان زنجان(عج) رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه را در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا در شهرک صنعتی روی زنجان برگزار کرد. 

به گزارش موج رسا; با انتشار ویروس کرونا در ایران و ایجاد یک وفاق و همدلی در بین ملت مسلمان ایران برای شکست این ویروس منحوس، مردم علاوه بر اقدمات حفاظت فردی به کمک دستگاه های دولتی و حکومتی برای ضدعفونی معابر و مکان های عمومی آمدند.

یکی از نهاد هایی که از اولین روز های انتشار ویروس کرونا در صحنه ها حاضر بوده و هست نیروهای مردمی بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که مانند دوران دفاع مقدس حماسه های بسیاری را از خود برای آیندگان به یادگار گذاشته و می‌گذارد.

صبح امروز بسیج کارگری استان زنجان به همراه یگان جنگ نوین تیپ 36 انصارالمهدی(عج) سپاه انصار المهدی استان زنجان(عج) در جهت ایجاد محیطی امن برای کارکنان شهرک صنعتی روی و اطمینان خاطر خانواده های کارکان شهرک صنعتی روی اقدام به ضدعفونی و گندزدایی در این محیط صنعتی کرد.

شهرک صنعتی روی با بیش از 5 هزار کادر صنعتی و کارگری و واحد تولیدی یکی از شریان های اصلی اقتصادی استان در زمان جنگ اقتصادی استکبار علیه نظام اسلامی به حساب می‌آید.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *