logo
امروز : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۱
رسول خدا (صلى الله علیه و آله) فرمود: درهاى آسمان در اولین شب ماه رمضان گشوده میشود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد. (بحار الانوار، ج 93، ص 344)
[ 2020/5/27 ] [ 3 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۵۶۲۰

50 درصد هزینه سرویس مدارس اسفند ماه باید پرداخت شود

50-درصد-هزینه-سرویس-مدارس-اسفند-ماه-باید-پرداخت-شود

مسئول انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش زنجان با اشاره به تعطیلی مدارس در اسفند ماه گفت: 50 درصد از هزینه سرویس مدارس باید پرداخت شود.

اصغر ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره ه تعطیلی مدارس در اسفند ماه به دلیل انتشار ویروس کرونا در استان زنجان اظهار کرد: کمیته ماده 18 نواحی 14 گانه در خصوص هزینه سرویس مدارس در اسفند ماه تصمیم گیری کرده است ولی به دلیل مشخص نبودن زمان بازگشایی مجدد مدارس فعلا در خصوص هزینه سرویس مدارس در فروردین ماه تصمیم گیری نشده است.

وی با بیان اینکه طبق مصوبه کمیته ماده 18 نواحی یک و دو زنجان، 50 درصد از هزینه سرویس مدارس پرداخت می شود ابراز کرد: فعلا شهرستان ابهر در خصوص هزینه سرویس مدارس در اسفند ماه تصمیم گیری نکرده است.

رئیس اداره انجمن اولیان و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: در اکثر شهرستان ها پرداخت هزینه 50 درصدی برای سرویس مدارس در اسفند ماه مصوب شده است.

وی خاطر نشان کرد: در پی پرداخت 50 درصد از هزینه سرویس مدارس در اسفند ماه، رانندگان متعهد به ارائه خدمات در صورت طولانی شدن زمان مدارس شده اند.

ابراهیمی عنوان کرد: برای پرداخت هزینه سرویس مدارس در فروردین ماه، در پایان فروردین تصمیم گیری می شود.

//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *