logo
امروز : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/19 ] [ 5 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۵۵۴۴
مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

شمار مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان به 494 نفر رسید

شمار-مبتلایان-به-کرونا-ویروس-در-زنجان-به-494-نفر-رسید

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به تعدا بیماران کرونایی در زنجان گفت: شمار مبتلایان به کرونا ویروس در زنجان به 494 نفر رسید.

به گزارش موج رسا; اسماعیل رحمانی در نشست خبری با اشاره به آمار تجمیعی بیماران کرونایی در زنجان از بدو ورود این ویروس به استان، اظهار کرد:یک هزار و 431 نفر تا به امروز در زنجان به کرونا ویروس مبتلا شده اند.

وی با اشاره به تعداد بیماران بستری در بیمارستان های استان به دلیل ابتلا به کرونا ویروس ابراز کرد: 354 نفر از همشهریان به دلیل ابتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های استان بستری هستند.

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به ثبت 24 مورد مثبت جدید کرونا ویروس در زنجان تصریح کرد: تعداد بیماران کرونایی استان زنجان به 494 نفر رسید.

وی با اشاره به فوت دو بیمار کرونایی طی روز گذشته در زنجان عنوان کرد: تعداد کل فوتی ها به دلیل کرونا ویروس در استان زنجان 41 نفر اعلام کرد.

رحمانی تعدا بیماران کرونایی ترخیص شده از بیمارستان های استان را 321 اعلام کرد.

//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *