logo
امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۹
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/12 ] [ 20 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۵۳۷۸

توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی در مناطق محروم و حاشیه شهرها

توزیع-اقلام-بهداشتی-و-ضدعفونی-در-مناطق-محروم-و-حاشیه-شهرها

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی در مقابله با شیوع بیماری کرونا در سطح استان زنجان گفت: 800 بسته اقلام بهداشتی و ضدعفونی در مناطق محروم و حاشیه شهرها توزیع شد.

به گزارش موج رسا; و به نقل از بسیج سازندگی استان زنجان، فرهاد امندی اظهار کرد: تولید و توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی به تعداد 500 بسته توسط گروههای جهادی معبر آسمانی، شهید خالقی و شهید حججی در مناطق محروم و حاشیه شهر زنجان انجام شد.

وی در ادامه با اشاره به توزیع بسته‌های حمایتی معیشتی در بین محرومین تصریح کرد: مقابله با ویروس کرونا از 26 اسفند ماه آغاز شده و در این دت 3 هزار و 300 بسته کمک معیشتی در بین محرومین جامعه توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه در این مدت 2 هزار و 200 نقطه ضدعفونی شده و 17 هزار بسته دستکش توزیع شده است افزود: در این مدت 3 هزار نفر در قالب 150 گروه جهادی در سطح استان فعال بودند.

وی تهیه و توزیع 7 هزار بروشور و آموزش‌های چهره به چهره را از دیگر اقدامات جهادی عنوان کرد و گفت: تهیه این بسته‌ها با همکاری خیرین، عموم مردم٬ گروههای جهادی و سپاه انصارالمهدی(عج) استان انجام شد.

رئیس بسیج سازندگی استان زنجان ابراز کرد: ارزش تقریبی هر بسته بیش از 300 هزار تومان به خانواده هایی که شغل خاص و درآمد ثابتی ندارند و همچنین خانواده های فاقد درآمد، قبل از فرا رسیدن سال نو توزیع می‌شود.

امندی خاطر نشان کرد: تعداد 800 بسته از این آمار، توسط گروههای جهادی و با کمک خیرین تهیه شده و در بین محرومین توزیع شد.

وی هدف اصلی از این اقدام را کمک به خانواده های محروم ، بویژه در این ایامی که شیوع ویروس کرونا باعث مشکلات درآمد و معیشتی بر آنان شده انجام می‌شود.

 بسیج سازندگی

بسیج سازندگی

بسیج سازندگی

بسیج سازندگی

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *