logo
امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۵
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/6/5 ] [ 13 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۵۱۸۷

اتفاقی که پس از ۱۷ بازی در استقلال افتاد

اتفاقی-که-پس-از-۱۷-بازی-در-استقلال-افتاد

تیم فوتبال استقلال که با شکست در لیگ قهرمانان آسیا خود را به سیرجان رساند تا دیدار هفته بیست و یکمش را برگزار کند، در این هفته نه تنها شکست خورد بلکه رکوردهای منفی را هم ثبت کرد.

به گزارش موج رسا; آبی‌پوشان تهران که افت فنی در عملکرد آنها در هفته‌های اخیر مشهود است، در سیرجان مقابل تیم پایین جدولی گل گهر تن به شکست دادند تا اتفاق خوبی در هفته بیست و یکم برای آنها نیفتاده باشد.

سومین شکست در لیگ
شکست آبی پوشان مقابل گل گهر، سومین شکست این فصل آنها در لیگ برتر بود. استقلالی‌ها در هفته‌های اول و چهارم مقابل ماشین سازی و پرسپولیس تن به شکست داده بودند و پس از آن دیگر شکستی تجربه نکرده بودند تا هفته بیست و یکم. دو شکست قبلی این تیم هم با نتایج مشابه یک بر صفر بود و سومین شکست آبی پوشان هم با همین نتیجه ثبت شد.

اولین شکست فرهاد در لیگ
گرچه فرهاد مجیدی در آخرین دیدار آسیایی تیمش مقابل الاهلی تن به شکست داد تا برای اولین بار طعم شکست را در نقش سرمربی استقلال تجربه کند، اما او تا پیش از بازی با گل‌گهر هیچ شکستی در لیگ برتر را با این تیم تجربه نکرده بود. شکست یک بر صفر استقلال مقابل گل گهر در هفته بیست و یکم، اولین تجربه شکست مجیدی در نقش سرمربی آبی پوشان در لیگ برتر بود.

گل نزدن بعد از ۱۷ بازی
آخرین باری که استقلال در لیگ برتر موفق به گلزنی نشده بود، هفته چهارم لیگ برتر و دیدار مقابل پرسپولیس بود که آبی ها با نتیجه یک بر صفر شکست خوردند. استقلالی ها بعد از آن بازی در تمام بازیهای خود در لیگ برتر گلزنی کردند و دیدار آنها در هفته بیست و یکم مقابل گل گهر اولین دیدار بعد از ۱۷ بازی بود که در گلزنی توفیق نداشتند.

آبی پوشان همچنان با ۳۹ گل زده هجومی ترین تیم لیگ برتر هستند.

۱۶ بازی با گل خورده
آبی پوشان در این فصل عملکرد خوبی به لحاظ آماری در فاز دفاعی نداشتند و شمار گلهای خورده این تیم نیز موید همین موضوع می باشد. شاگردان مجیدی در ۲۰ بازی خود ۲۲ بار گل خورده‌اند که این آمار جالبی نیست. معدل گل های دریافتی این تیم بیشتر از یک گل خورده به ازای هر بازی است.

آبی پوشان از ابتدای فصل تاکنون تنها در ۴ بازی موفق به ثبت کلین شیت شده‌اند./مهر

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *