logo
امروز : شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۷
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/4 ] [ 10 شعبان 1441 ]
شناسه خبر : ۱۵۰۵۲

همه مردم حضوری گسترده در پای صندوق‌های رای داشته باشند/ ایمان یکی از ویژگی‌های مهم نماینده اصلح است

همه-مردم-حضوری-گسترده-در-پای-صندوق‌های-رای-داشته-باشند-ایمان-یکی-از-ویژگی‌های-مهم-نماینده-اصلح-است

آیت‌الله حسینی‌زنجانی گفت: برای اثبات مردم سالاری دینی باید در انتخابات دوم اسفند شرکت کرد چرا که برای اثبات آن باید در صحنه انتخابات باشیم.

آیت‌الله سید محمد حسینی زنجانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; برلزوم حضور گسترده مردم در انتخابات دوم اسفند تاکید کرد و اظهار داشت: همه مردم توجه کنند معنای جمهوریت یعنی مردم و مردم سالاری که باید برای اثبات مردم سالاری در این انتخابات شرکت کنیم.

وی با بیان اینکه با شرکت در انتخابات می‌توان نمایندگان اصلح خود را انتخاب کرد، افزود: اگر چه در دوره‌های گذشته عملکرد نمایندگان چندان مطلوب نبوده است اما می‌توان در این دوره انتخاب بهتری داشت.

این مرجع تقلید ادامه داد: مقام معظم رهبری کدهای انتخاب اصلح را بیان فرمودند که مردم می‌توانند با توجه به این کدها نمایندگان خود را انتخاب کنند.

آیت‌الله حسینی با بیان اینکه امیدوارم موفقیت همراه ملت ایران باشد، افزود: ایمان یکی از ویژگی‌های مهمی است که مقام معظم رهبری در بیانات خود در خصوص نماینده اصلح بیان کردند.

وی گفت: منافقان نباید به مجلس شورای اسلامی راه یابند چرا که به نفع منافع ملت تصمیم‌گیری نمی‌کنند.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: افرادی که به ظاهر مسلمان بوده اما اسلام را قبول ندارند نباید به مجلس راه یابند چرا که برای منافع اسلامی قانونگذاری نمی‌کنند.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *