logo
امروز : چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۲
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/15 ] [ 23 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۴۹۱۶

ایستادگی مردم منجر به مرگ تدریجی استکبار می‌شود

ایستادگی-مردم-منجر-به-مرگ-تدریجی-استکبار-می‌شود

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: مردم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده‌اند تا بگویند انقلابی هستند و انقلابی می‌مانند.

سردار جهانبخش کرمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت:حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب افزایش قدرت ملی و تقویت همدلی و همبستگی در جامعه می‌شود.

وی با تقدیر از حضور گسترده مردم زنجان در راهپیمایی 22 بهمن، خاطرنشان کرد: حماسه حضور مردم پیام مهمی برای دشمنان داشت تا دست از مداخله‌گری در امور کشور بردارند چرا که ملت ایران همواره پای انقلاب بوده و از آن حمایت می‌کنند.

این مسئول تصریح کرد: این راهپیمایی نشان می دهد که ملت فداکار و همیشه در صحنه نظام اسلامی در دهه پنجم انقلاب اسلامی نیز همچون گذشته در صحنه خواهند بود.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن پیام روشن و صریحی به دشمنان دادند که با وجود همه مشکلاتی که دارند در مقابل استکبار می‌ایستند.

سردار کرمی با بیان اینکه مطالبه مقام معظم رهبری از همه مردم و مسئولان ماندگاری انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن است، افزود: ایستادگی مردم در صحنه منجر به مرگ تدریجی استکبار و پیروزی جبهه مقاومت می‌شود.

وی یادآور شد: آمریکا با راه‌اندازی جریان‌های تکفیری به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی بود اما حضور جوانان در جبهه مقاومت توطئه‌های دشمنان برچیده شد و امروز هم مردم در این راهپیمایی شرکت کرده‌اند تا بار دیگر این توطئه‌ها را خنثی کنند.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه حرکت در مسیر انقلاب اسلامی رمز موفقیت نظام اسلامی است، بیان داشت: مردم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده‌اند تا بگویند انقلابی هستند و انقلابی می‌مانند.

سردار کرمی افزود: روحیه جهادی و انقلابی مردم با حضور در چنین راهپیمایی‌هایی به رخ جهانیان کشیده می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم اربعین سردار سپهبد قاسم سلیمانی سید الشهدای مقاومت، گفت: اگرچه جای این سردار رشید انقلاب اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن خالی است اما شرکت‌کنندگان در این مراسم هر یک حاج قاسم سلیمانی هستند و راه و مسیر جهادی ایشان را ادامه خواهند داد.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *