logo
امروز : دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/8/2 ] [ 23 ذو الحجة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۴۵۷۱
دبیر جشنواره دانشجویی ققنوس استان زنجان خبر داد؛

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره استانی ققنوس تا 10 بهمن/ تندیس ققنوس جای خود را به تندیس شهید حاج قاسم سلیمانی داد

تمدید-مهلت-ارسال-آثار-به-جشنواره-استانی-ققنوس-تا-10-بهمن-تندیس-ققنوس-جای-خود-را-به-تندیس-شهید-حاج-قاسم-سلیمانی-داد

دبیر جشنواره دانشجویی ققنوس استان زنجان با اشاره به مهلت ارسال آثار به جشنواره ققنوس گفت: جشنواره استانی ققنوس تا 10 بهمن تمدید شد.

محدثه رشوند در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: سپهبد سلیمانی در بین جوانان و به‌خصوص دانشجویان جایگاه بسیار ویژه‌ای دارد و دانشجویان هرگز رشادت‌های این سردار اسلام را از یاد نخواهند برد.

وی با یادآوری اعطای تندیس ققنوس به دانشجویان برگزیده در جشنواره دانشجویی ققنوس، ابراز کرد: امسال تندیس سپهبد حاج قاسم سلیمانی در این جشنواره به‌جای تندیس ققنوس همراه جوایز به دانشجویان برگزیده اعطا می‌شود.

دبیر جشنواره دانشجویی ققنوس استان زنجان با اشاره به اینکه حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان یکی از محورهای محتوایی به جشنواره ققنوس اضافه‌شده است، تصریح کرد: به دلیل افزایش محورهای محتوایی، جشنواره استانی ققنوس تا 10 بهمن‌ماه تمدید شد.

وی بابیان اینکه هنریکی از ابزارهای مهم و مؤثر گسترش تفکر بسیجی و انقلابی است، عنوان کرد: هنر انقلابی و متعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی یکی از رویکردهای بنیادین این جشنواره است و ما در این جشنواره به دنبال جهت‌دهی به هنر در عرصه دانشجویی هستیم.

رشوند با اشاره به موضوعات و محورهای جشنواره ققنوس، بیان کرد: عدالت‌خواهی،آسیب‌های اجتماعی، اقتصاد مقاومتی با محوریت ادبیات، موسیقی و فیلم کوتاه، مشکلات صنفی، دانشجویی و دانشگاه، تحریم‌های ظالمانه علیه ایران، دفاع مقدس، محور مقاومت، استکبارستیزی، سبک زندگی اسلامی، تناقضات سبک زندگی مردم، وفاق اجتماعی ایرانیان، جهاد اقتصادی، چهل‌سالگی انقلاب، چهل‌سالگی بسیج، تمدن نوین اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب، فرهنگ و هویت شهروندی از موضوعات مطرح در این جشنواره است.

وی با اشاره به قالب‌های هنری مجاز در جشنواره، خاطرنشان کرد: ادبیات، موسیقی، فیلم کوتاه، هنرهای تجسمی، ادبیات نمایشی، پویانمایی، تئاتر، مداحی، استندآپ کمدی و پژوهش هنری از قالب‌های هنری مجاز در این جشنواره است.

دبیر جشنواره دانشجویی ققنوس استان زنجان بابیان اینکه برای توانمندسازی دانشجویان داوطلب در این جشنواره، دو کارگاه آموزش بازیگری و طراحی پوستر برگزارشده است، افزود: کارگاه‌های دیگری از قبیل شعر،نمایش‌نویسی، طراحی، کارگاه آموزشی‌های تخصصی با محوریت افزایش مهارت و ترویج هنر انقلابی در دست برنامه‌ریزی و اقدام است.

وی با اشاره به تعداد آثار ارسالی به جشنواره دانشجویی ققنوس استان زنجان، تصریح کرد: تاکنون پنجاه اثر به دبیر‌خانه این جشنواره ارسال‌شده.

رشوند عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این جشنواره به یکی از درگاه‌های جشنواره به آدرس دبیرخانه‌ مرکزی بسیج دانشجویی استان زنجان مراجعه و یا آثار خود را به آدرس ghoghnoos-zn ، @Motahareh_137 در پیام‌رسان بله و تلگرام ارسال کنند.//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *