logo
امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۳
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/7 ] [ 15 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۴۵۳۳

جذب نیرو برای واحدهای تولیدی تا پایان امسال در زنجان/ متاهلین در اولویت جذب قرار گیرند

جذب-نیرو-برای-واحدهای-تولیدی-تا-پایان-امسال-در-زنجان-متاهلین-در-اولویت-جذب-قرار-گیرند

استاندار زنجان به اشاره به جذب نیروی جدید در واحدهای تولیدی، گفت: کمیته رصد اشتغال برای جذب نیروهای جدید تشکیل شود.

به گزارش موج رسا; فتح‌الله حقیقی امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با اشاره به وقوع سیل در سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: مدیریت بحران استان زنجان برای کمک‌رسانی به سیستان و بلوچستان اعلام آمادگی کند.

وی با اشاره به جذب نیروی در واحدهای تولیدی که تا پایان سال افتتاح می‌شوند، ابراز کرد: برای جذب نیرو در واحدهای تولید کمیته رصد اشتغال تشکیل شود.

استاندار زنجان بابیان اینکه در جذب نیرو واحدهای تولیدی حتماً امتیازاتی برای جوانان متأهل در نظر گرفته شود، تصریح کرد: البته نمی‌گویم فقط افراد متأهل جذب شوند.

وی با اشاره به اینکه در جذب نیرو در واحدهای تولیدی استان زنجان از سال گذشته تا به امروز اجازه نداده‌ام افراد غیربومی به‌کارگیری شوند، عنوان کرد: در جذب نیروی‌های جدید تمامی جوانان استان زنجان باید مدنظر قرار گیرد و نه‌فقط شهرستان زنجان.

حقیقی با یادآوری آمار بیکاری جوانان استان زنجان، افزود: خوشحالم که نرخ بیکاری جوانان در استان کمتر از کشور است و باید تلاش شود این نرخ حفظ و کمتر شود.

وی با اشاره به نیاز به ارائه تسهیلات به جوانان، ادامه داد: مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری، مدیرکل ورزش و جوانان و شورای هماهنگی بانک‌ها راه‌های ارائه تسهیلات به جوانان را احصا کنند.

استاندار زنجان با گریز به افزایش حجم ارائه تسهیلات بانکی به جوانان، ابراز کرد: این اقدام باید حتماً دنبال شود و ادامه پیدا کند.

وی با اشاره به جایگاه پارک‌های علم و فناوری، عنوان کرد: در استان زنجان توانسته‌ایم پارک علوم انسانی را جا بیندازیم و این برای ما مهم است.

حقیقی با اشاره به ازدواج‌های دانشجویی و نیازمندی‌های مالی این برنامه، تصریح کرد: معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار پیگیری تأمین اعتبار مالی این برنامه را انجام دهد.//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *