logo
امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۴۰
پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کار‌ها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است، اگر چه اندک باشد. نهج الفصاحه ص ۱۶۷
[ 2020/10/28 ] [ 11 ربيع الاول 1442 ]
شناسه خبر : ۱۴۴۹۲
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان:

مجوزی برای احداث پرورش ماهی در حاشیه رودخانه قزل اوزن صادر نمی‌شود

مجوزی-برای-احداث-پرورش-ماهی-در-حاشیه-رودخانه-قزل-اوزن-صادر-نمی‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان در مورد ارائه مجوز احداث واحد پرورش ماهی در حاشیه رودخانه قزل اوزن در ماهنشان گفت: هیچ مجوزی در خصوص احداث واحد جدید در حاشیه رودخانه قزل اوزن در ماهنشان صادر نمی‌شود.

یوسف رضاپور در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به نحوه ارائه مجوز به واحدهای پرورش ماهی در استان زنجان اظهار کرد: بعد از سال 95 مجوز جدیدی در خصوص راه اندازی مزارع جدید پرورش ماهی در استان صادر نشده است.

وی تصریح کرد: مجوز جدید به منظور احداث پرورش ماهی در حاشیه رودخانه صادر نشده ولی تمدید مجوز انجام شده و همچنان اینکار ادامه دارد.

رضاپور عنوان کرد: در حال حاضر تمدید مجوزها انجام می‌شود ولی اگر کسی مجوز فعالیت داشته و فعالیتی در مزارع نکند مجوزشان تمدید نمی‌شود.

وی در مورد صدور مجوز به متقاضیانی که قصد راه اندازی واحد پرورش ماهی در مزارع کشاورزی دارند بیان کرد: برخی از کشاورزانی که چاه کشاورزی مجوزدار دارند نسبت به راه اندازی پرورش ماهی تقاضا می‌کنند که در چنین موارد مجوز بعد از بررسی دقیق در کمسیون استانی ارائه شده و در برخی موارد نیز مخالفت می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان با تاکید براینکه متقاضیانی که می‌خواهند از آب چاه کشاورزی به صورت دو منظوره استفاده کنند نباید قبل از مجوز فعالیتی داشته باشند خاطر نشان کرد: کشاورزان در این گونه مزارع فقط می‌توانند در فصل کشاورزی و در تنها یک دوره می توانند فعالیت پرورش ماهی داشته باشند.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *