logo
امروز : سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/8/3 ] [ 24 ذو الحجة 1442 ]
شناسه خبر : ۱۴۴۰۰
برادر شهید مدافع حرم زنجان:

خون پاک سردار فاتح، مایه سیه روزی استکبار جهانی می‌شود/ فداکاری‌های شهید سلیمانی طرح خاورمیانه جدید را به زباله دان تاریخ سپرد

خون-پاک-سردار-فاتح،-مایه-سیه-روزی-استکبار-جهانی-می‌شود-فداکاری‌های-شهید-سلیمانی-طرح-خاورمیانه-جدید-را-به-زباله-دان-تاریخ-سپرد

برادر شهید مدافع حرم زنجان گفت: خون پاک و مطهر سردار فاتح قاسم سلیمانی به بار نشسته و مایه سیه روزی و تباهی استکبار جهانی خواهد شد.

روح الله صمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: شهادت سپهبد قاسم سلیمانی جانکاه بوده و دل ها را به درد آورد که به تبعیت از مراد و مقتدای خود این مصیبت عظیم را به ملت ایران تبریک و  تسلیت میگویم.

وی افزود: عظمت مکتب اسلام است که چنین فرزندان رشیدی در مکتب حضرت امام خمینی (ره) تربیت شده است که دل ها را به خود جلب کرده و شهادت ایشان اینچنین آحاد جامعه ولایت مدار ما را محزون کرده است.

این برادر شهید با بیان اینکه عزت این چنینی به برکت اخلاص سرباز ولایت و عاشق امام زمان (عج) محقق شده است، افزود: زبان الکن از برشمردن خصوصیات برجسته این سردار بزرگ اسلام عاجز است.

صمدی خاطرنشان کرد: مجموعه ویژگی های امیر المومنین (ع) به برکت وجود ایشان در شیعیان راستین اسلام نیز متبلور شده و امروز سردار سلیمانی در سنگر معرفت، عبودیت،عرفان و در تلطیف قلوب مردم مستضعف پیشگام بوده و با رشادت و ذکاوت خارق العاده توانست رزمی را آراسته کند که دشمنان را به حیرت آورد.

وی گفت: فداکاری های شهید سپهبد قاسم سلیمانی غده سرطانی که دشمن برای اسلام و انقلاب تدارک دیده بوده تا آوازه اسلام را از بین برده و خاورمیانه جدید ایجاد کند را به زباله دان تاریخ سپرد.

این برادر شهید خاطرنشان کرد: خون پاک و مطهر این انسان شایسته و بزرگ و  سردار فاتح و یار باوفای ایشان ابومهدی المهندس به بار نشسته و مایه سیه روزی و تباهی استکبار جهانی خواهد شد.

صمدی تصریح کرد: یاران و وفاداران این شهید چنان انتقامی با دست خداوند متعال از دشمنان می گیرند که سیلی محکم آنها به دشمنان تمام قلب های محزون امروز را خوشحال خواهد کرد.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *