logo
امروز : سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۱
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/7 ] [ 13 شعبان 1441 ]
شناسه خبر : ۱۴۳۰۷

دشمن قرارگاه فضای مجازی برای مدیریت فتنه‌ها در ایران تشکیل داده‌ است

دشمن-قرارگاه-فضای-مجازی-برای-مدیریت-فتنه‌ها-در-ایران-تشکیل-داده‌-است

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به فتنه‌های اخیر، گفت: استکبار در اطراف ایران قرارگاه فضای مجازی برای مدیریت فتنه‌ها تشکیل داده است.

به گزارش موج رسا; حجت‌الاسلام مجتبی نظری امروز در سالروز تجمع 9 دی استان زنجان، با یادآوری کینه انقلابی مردم نسبت به آمریکا، اظهار کرد: تاریخ در سینه مردم انقلابی ایران محفوظ است و تا تاریخ  از سینه‌ی مردم انقلابی پاک نشود آمریکا نمی‌تواند بر ایران پیروز شود.

وی با اشاره به جریان تطهیر پهلوی در داخل کشور، ابراز کرد: استکبار تاریخ را پاک می‌کند و چیز دیگری را به‌جای وقایع اصلی می‌نویسند.

استاد حوزه و دانشگاه خطابه مردم ایران، تصریح کرد: نگویید ما با دشمن کاری نداریم، حتی از شما با دشمن کاری نداشته باشید او با شما دشمنی خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه دشمن تا زمانی که شرافت مکتب اسلام را زیر پا له نکند و قرآن را از دست شما نگیرد، دست از سر مردم بر نخواهد داشت، افزود: مدافعان حرم در این زمان به مقابله با این جریان برخواستند و چه صحنه‌های زیبایی را آفریدند.

نظری بابیان اینکه هزینه زائرانی که از سوریه برای پیاده‌ روی اربعین می‌آید یک مسیحی پرداخت می‌کند، افزود: این مسیحی می گفت دین، ناموس، هویت و وطنم را شیعیان حفظ کردند و من مدیونم این‌ها هستم.

وی بیان کرد: اگر بخواهیم عظمت 9 دی و فتنه‌هایی که تا به امروز در ایران انجام داده‌اند مردم و این فتنه‌ها را باطل کرده‌اند از یاد نرود؛ باید نگذاریم تاریخ فراموش شود.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه دشمن در فتنه‌های اخیر تمام انرژی خود را برای نسل سوم و چهارم انقلاب صرف کرد، افزود: جالب اینجاست که این فتنه را نسل سوم و چهارم انقلاب دفع کرد.

وی بابیان اینکه همان نسلی که دشمن به آن امید بسته بود دشمن را ناامید کرد، تصریح کرد: آن زمانی که شنیدیم به هویت دینی ما جسارت شد سیل مردم به خیابان‌ها آمدند و هویت دینی طوفان به راه انداخت.

نظری با اشاره به برنامه‌های که آمریکا برای تحریم ایران انجام می‌دهد، خاطرنشان کرد: دشمن از آلان برای انتخابات برنامه‌ریزی می‌کند و به دنبال ضربه زدن است.

وی با اشاره به حرکت خود جوش مردمی زنجان در حمایت از رهبری در فتنه‌های اخیر، ابراز کرد: مقاومت‌های ما الماسی است و الماس به‌راحتی نمی شکند.

استاد حوزه و دانشگاه بابیان اینکه تا زمانی که امام زمان ظهور کند هرزمانی ولی‌فقیه بگوید مردم جواب این فتنه را شما بدهید، خاطرنشان کرد: مردم به این امر لبیک می گوید.

وی با اشاره به اینکه از فضای مجازی کمی نگرانی داشتیم، افزود: رهبری می‌گویند که اهمیت فضای مجازی به‌اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است.

نظری با اشاره به قطع اینترنت در فتنه 98 تصریح کرد: در پی این اقدام آمریکایی‌ها عذا گرفتد و دست به دامان حقوق بشر شدند که چرا اینترنت قطع‌شده است در حالی این ها ‌همه چیز را به ما تحریم کرده‌اند.

وی با اشاره به مثلث عراق، لبنان و ایران، خاطرنشان کرد: استکبار به دنبال عراقیزه کردن ایران بود.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به دستگیری روح‌الله زم، عنوان کرد: روح‌الله رم برای استقرار در قرارگاه فضای مجازی به عراق آمده بود.

وی با اشاره به آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی ابراز کرد: هرجایی از دنیا که مظلوم وجود دارد ما از آن حمایت می‌کنیم و این ‌یکی از آرمان‌های ما است.//ک

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *