logo
امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۷
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/6/5 ] [ 13 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۴۳۰۲

رزمایش مشترک ایران، روسیه و چین نشانی از افول قدرت آمریکا است/ اجازه عرض اندام به دشمن را نمی‌دهیم

رزمایش-مشترک-ایران،-روسیه-و-چین-نشانی-از-افول-قدرت-آمریکا-است-اجازه-عرض-اندام-به-دشمن-را-نمی‌دهیم

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: رزمایش مرکب نشانه ای مستدل از افول قدرت آمریکا محسوب می شود.

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان امروز در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: رزمایش مرکب بین کشورهای ایران، روسیه و چین در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد که این رزمایش پیام های مختلفی را به دنیا مخابره کرد.

وی با بیان اینکه این رزمایش برای نخستین بار در آب های ایران اسلامی انجام شد، افزود: این رزمایش نشان از اقتدار نظام و قدرت ائتلاف سازی نظام جمهوری اسلامی است.

این مسئول خاطرنشان کرد: این رزمایش نشان داد ایران به دنبال ایجاد صلح،آرامش و امنیت با حضور کشورهای حاضر در منطقه است که باید این موضوع مورد توجه این کشورها باشد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ادامه داد: پیام مهم این رزمایش این بود که کشورهای منطقه قابلیت،صلاحیت و توانمندی را برای تامین امنیت منطقه دارند.

امیر پوردستان یادآور شد: با تامین امنیت منطقه توسط کشورهای آن نیازی به حضور کشورهای بیگانه نبوده و اقتدار منطقه تنها با این نیروها امکان پذیر می شود.

وی با اشاره به افول قدرت سیاسی و اقتصادی آمریکا به اذعان نظزیه پردازان، گفت: رزمایش مرکب نشانه ای مستدل از افول قدرت آمریکا محسوب می شود.

این مسئول با اشاره به آمادگی نیروهای مسلح نظام اسلامی،گفت: نیروهای مسلح تحرکات دشمنان را رصد کرده و هر فتنه ای را در نطفه خفه کرده و اجازه عرض اندام به دشمنان را نمی دهند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *