logo
امروز : پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۴
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/28 ] [ 4 شوال 1441 ]
شناسه خبر : ۱۴۲۸۷

ایجاد 82 شغل توسط یک پایگاه روستایی بسیج در استان زنجان

ایجاد-82-شغل-توسط-یک-پایگاه-روستایی-بسیج-در-استان-زنجان

فرمانده سپاه انصار المهدی استان زنجان از ایجاد اشتغال برای 82 نفر در یک روستا توسط پایگاه مقاومت بسیج خبر داد.

به گزارش موج رسا; سردار جهانبخش کرمی امروز در جشنواره استانی پایگاه‌های اسوه، با تبریک سالروز 9 دی به مردم بصیر و ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: بسیج و مردم همیشه زیر پرچم ولایت بوده‌اند و هرکسی زیر پرچم ولایت بوده است در مسیر حق حرکت می‌کند.

وی بیان کرد: کسانی که دل به دشمن داده‌اند و زیر پرچم دشمان حرکت می‌کنند در جبهه باطل هستند و یقیناً شکست می‌خورند.

فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه در زمان فتنه حق و باطل مشخص نیست، ابراز کرد: وقتی فتنه تمام شود حق و باطل مشخص می‌شود.

وی بابیان اینکه بسیج در دنیا بی‌نظیر است و زیباترین صحنه‌ها را آفریده است، عنوان کرد: خداوند به ذهن امام خمینی (ره) عنایت کردند و ایشان برای مدیریت و اداره کشور بسیج مردمی را تشکیل دادند.

سردار کرمی با اشاره به اینکه بسیج در تمامی صحنه‌ها خود را نشان داد، افزود: حضور بسیج در 8 سال دفاع مقدس موجب آفرینش صحنه‌های بسیار زیبایی توسط رزمندگان شد.

وی با یادآوری بیانات گوهربار امام خمینی (ره)، تصریح کرد: امام خمینی (ره) دو بار به دست بسیجیان بوسه زدند، یک با به ست تمام رزمندگان و یک‌بار به دست بسیجان و بر آن بوسه نیز افتخار کردند.

فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی، هنری، تبلیغی؛ تربیتی .. بسیجیان که بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی انجام می دهند، خاطرنشان کرد: بسیجان در این زمان صحنه‌های بسیار معنوی را می‌آفرینند.

وی با اشاره به اردوهای جهادی بسیج، ابراز کرد: بسیجیانی که در این اردوها فعالیت می‌کند و شب‌ها برنامه‌های معنوی برگزار می کنند، این صحنه‌ها ما را به یاد شب‌های قبل از عملیات می‌اندازد.

کرمی با تأکید بر این‌که بسیجیان همیشه تحدیدها را به فرصت تبدیل کرده‌اند، افزود: بعد از این نیز دوباره بسیجیان تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کنند.

وی با یادآوری حضور بسیجیان در مناطق سیل‌زده و محروم، تصریح کرد: بسیجیان زنجان 40هزار خدمات در مناطق سیل‌زده و محروم انجام داده اند.

فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان با اشاره به طرح یکی از پایگاه‌های نمونه روستایی استان زنجان، تصریح کرد: در یک پایگاه مقاومت روستایی، خواهران بسیجی اقدام به تأسیس صندوق قرض‌الحسنه کرده و برای اشتغال‌زایی وام می‌دهند.

وی با اشاره به  اینکه 82 نفر از این صندوق قرض‌الحسنه وام گرفته‌اند و با آن پول برای خود کسب‌وکار راه‌اندازی کرده‌اند، افزود: این صندوق بازهم آماده وام دادن برای ایجاد اشتغال است.

کرمی با گریز به موفقیت سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان در طول دو سال پیاپی به‌عنوان موفق‌ترین رده سپاه کشور، ابراز کرد: موفقیت این رده ممکن نبود مگر با تلاش و فعالیت بسیجیان استان زنجان.

وی بیان اینکه ما نتوانسته‌ایم دو حوزه را برای مرم تبیین کنیم، ادامه داد: نتوانسته ایم دو عرصه دفاع مقدس و زحمات بسیج را بای مردم تبیین کنیم.

ابوالفضل طهماسبی با اشاره به راهیابی 16 پایگاه به جشنواره استانی اسوه، بیان کرد: 65 شاخصه برای انتخاب پایگاه‌های نمونه مدنظر قرارگرفته است.

جانشین سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان بیان کرد: مسجد محوری، برنامه‌های فرهنگی، هنری، تربیتی، ورزشی، اردوهای جهادی، اقتصاد مقاومتی و... از شاخصه‌های انتخاب پایگاه نمونه است.

در پایان این مراسم از 16 پایگاه برتر استان تجلیل به عمل آمد.//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *