logo
امروز : دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود :شهادت برترین مرگهاست.بحارالانوار، ج67
[ 2020/1/20 ] [ 24 جمادی الاول 1441 ]
شناسه خبر : ۱۴۱۵۵

اعتبار پروژه استخر دانش‌آموزی زنجان ته کشید/ رویای دانش‌آموزان زیرآب رفت

پروژه استخر دانش آموزی زنجان امسال نیز تاکنون نتوانسته اعتباری برای تکمیل جذب کند بنابراین دانش آموزان همچنان باید چشم انتظار تامین اعتبار باشند.

به گزارش موج رسا; یکی از مهم‌ترین پروژه‌ها و تأسیسات ورزشی آموزش‌وپرورش استان زنجان استخر دانش‌آموزی در کشور است. درحالی‌که استخر دانش‌آموزی در تمامی استان‌های کشور در اختیار دانش آموزان برای استفاده و گذراندن واحد درسی شنا است استان زنجان تنها استانی است که از این مجموعه محروم مانده است.

جهانگیر صفری در گفت‌وگو و با خبرنگار موج رسا با اشاره به اینکه تمامی پروژه‌های ورزشی آموزش‌وپرورش به جز استخر دانش آموزی تحویل داده‌شده است، اظهار کرد: تنها پروژه در دست اقدام استخر دانش‌آموزی است.

وی با اشاره به تحویل سه مجموعه ورزشی در استان زنجان در سال جاری، ابراز کرد: استخر دانش‌آموزی تا به امروز 55 درصد فیزیکی داشته است.

مدیرکل تجهیز و نوسازی استان زنجان بابیان اینکه استخر دانش آموزی زنجان با 2هزار متر زیربنا تا به امروز در این پروژه یک میلیارد و 800میلیون تومان هزینه شده است، تصریح کرد: 4میلیارد و 500 میلیون تومان برای اتمام این پروژه اعتبار نیاز است.

وی با اشاره به اعتبارات تخصیص‌یافته برای پروژه استخر دانش‌آموزی، عنوان کرد: امسال برای این پروژه 170 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده است که جذب نشده است.

صفری دلیل سرعت‌پایین پیشرفت استخر دانش‌آموزی را عدم تخصیص اعتبار خواند و ادامه داد: با این نوع تخصیص اعتبار زمان افتتاح استخر دانش‌آموزی مشخص نیست و ما نمی‌توانیم بگوییم چه زمانی استخر دانش‌آموزی افتتاح خواهد شد.

وی بابیان اینکه اگر اعتبار لازم برای افتتاح استخر پرداخت شود ما آمادگی تحویل استخر دانش‌آموزی راداریم، عنوان کرد: در صورت تأمین اعتبار این پروژه تا مهر 99 تحویل داده می‌شود.//ک

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *