logo
امروز : دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/3/30 ] [ 5 شعبان 1441 ]
شناسه خبر : ۱۴۰۴۸

توضیحات معاون استاندار زنجان در خصوص سامانه طرح اقدام ملی مسکن/ متقاضیان جامانده چه کنند؟

توضیحات-معاون-استاندار-زنجان-در-خصوص-سامانه-طرح-اقدام-ملی-مسکن-متقاضیان-جامانده-چه-کنند؟

معاون عمرانی استاندار زنجان توضیحاتی را در خصوص تکمیل ظرفیت ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در زنجان و داد و گفت: متقاضیان مسکن در استان بالا است.

به گزارش موج رسا; ساعت 10 امروز ثبت نام سامانه طرح اقدام ملی در زنجان آغاز شد و بعد از مدتی ظرفیت ثبت نام تکمیل شده و مراحل ثبت نام غیر فعال شد و که خیلی از شهروندان موفق به ثبت نام نشدند.

زمان اعلام شده در رسانه‌ها از آغاز ثبت نام تا تمکیل ظرفیت 30 تا 40 دقیقه عنوان شده است که سوال مردم زنجان این بود که چطور ظرفیت 4 هزار نفری در مدت 40 دقیقه تکمیل شد.

مهرداد سلطانی معاون عمرانی استاندار زنجان در توضیح سوال مطرح شده از سوی برخی از شهروندان به موج رسا گفت: تا جایی که بنده اطلاع دارم ظرفیت استان برای ثبت نام‌ها 4 هزار نفر بود.

وی در مورد تکمیل ظرفیت ثبت نام‌ها بیان کرد: طبیعتا با تکمیل شدن ظرفیت ثبت نام‌ها سایت غیر فعال شده است.

معاون عمرانی استاندار زنجان با اشاره به اینکه در این مرحله هیچ گونه راستی آزمایی اتفاق نیافتاده است و صرفا ثبت نام انجام شده است بیان کرد: ثبت نام کنندگان پالایش خواهند شد و احتمال دارد بخش قابل توجهی از ثبت نام کنندگان واجد شرایط نباشند.

وی در مورد اینکه خیلی از افراد نتوانستند ثبت نام کنند افزود: مشخص نیست احتمال بالا بودن امار واجدین شرایط خیلی بیشتر از 4 هزار نفر باشد و هنوز مرحله اول ثبت نام انجام شده و پالایش ثبت نام کنندگان در مرحله بعدی انجام خواهد شد.

سلطانی در خصوص اینکه برخی از شهروندان اعلام می‌کنند چطور ظرفیت 4 هزار نفر در مدت نیم ساعت تکمیل شد افزود: اگر مشکلی هم در سایت وجود داشته باشد راه و شهرسازی باید پاسخ دهد.

وی بیان کرد: تکمیل ظرفیت در کمترین زمان طبیعی است چرا که تعداد متقاضیان مسکن در استان بالا است و احتمال می‌رود تعداد زیادی از ثبت نام کنندگان واجد شرایط نباشند.

معاون عمرانی استاندار زنجان ابراز کرد: در مرحله بعد کسانیکه واجد شرایط نیستند حذف می‌شوند و با ایجاد ظرفیت جدید ثبت نام دوباره انجام می‌شود.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *