logo
امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۵
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/7 ] [ 15 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۴۰۰۱

فروش 10 میلیارد ریالی نمایشگاه کتاب زنجان/ 60 هزار نفر از یار مهربان استقبال کردند

فروش-10-میلیارد-ریالی-نمایشگاه-کتاب-زنجان-60-هزار-نفر-از-یار-مهربان-استقبال-کردند

معاون فرهنگی قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: نمایشگاه کتاب زنجان امسال با فروش یک میلیارد و 50 میلیون تومانی به کار خود پایان داد.

ابراهیم قاسمی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: چهارصدمین نمایشگاه کتاب استانی و دهمین نمایشگاه کتاب زنجان در حالی به کار خود پایان داد که با فروش یک میلیارد و 50 میلیون تومانی مواجه شد.

وی با بیان اینکه استقبال از این نمایشگاه مطلوب و و علاقه مندان به کتاب،کتب مورد نیاز خود را تهیه کردند، افزود: امسال مبلغ 800 میلیون تومان بن کتاب برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده بود.

این مسئول با اشاره به اینکه امسال به غرفه های حاضر در نمایشگاه مطبوعات استان زنجان نیز مبلغ 150 هزار تومان بن کتاب تعلق گرفت، بیان داشت: این در حالی است که سال گذشته بن کتاب نداشتیم.

بیشتر بخوانید

معاون فرهنگی قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه ۲۸۰ ناشر و نمایندگی انتشاراتی در این نمایشگاه حضور داشتند، ادامه داد: ۱۵ ناشر در حوزه نشر الکترونیک در این نمایشگاه حضور داشتند.

قاسمی با اشاره به استقبال مردم زنجان و بازدید بیش از 60 هزار نفری از این نمایشگاه، گفت: در برخی روزهای برگزاری آمار بازدیدکنندگان به 10 هزار نفر نیز رسید.

وی گفت: در این نمایشگاه بیش از ۶۵ هزار عنوان کتاب و لوح فشرده در نمایشگاه ارائه و بن از سوی بانک عامل با 20 درصد تخفیف ارائه شد.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *