logo
امروز : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۳
امام حسين (ع) : «گريه از ترس خدا، باعث نجات از آتش جهنّم است». (مستدرك الوسائل، ج ۱۱ ص ۲۴۵ )
[ 2020/9/20 ] [ 2 صفر 1442 ]
شناسه خبر : ۱۳۹۵۴
دبیر شورای تبیین مواظع بسیج دانشجویی استان زنجان:

سستی در کنترل قیمت ها تخطی از امر رهبر است/ مردم از تبعیض ها ناراضی اند

سستی-در-کنترل-قیمت-ها-تخطی-از-امر-رهبر-است-مردم-از-تبعیض-ها-ناراضی-اند-

دبیر شورای تبیین مواظع بسیج دانشجویی استان زنجان با اشاره به افزایش قیمت ها گفت: سستی در کنترل قیمت ها تخطی از امر رهبر است.

 

به گزارش موج رسا; محمد رضا قربانی امروز در خطبه های قبل از نمازجمعه زنجان با اشاره به حضور مردم غیور و انقلابی شهر زنجان در تجمع آبان ماه، اظهار داشت: این حضور مردمی صرفا جهت لبیک به ندای رهبری انقلاب بود.

وی با بیان اینکه خون قندچی،شریعت رضوی و بزرگ نیا ها آبیاری درخت جنبش دانشجویی بود، ابراز کرد: آن ها رفتند که ما امروز با صدایی رساتر از دیروز اعلام کنیم که ماهیت این جنبش، آرمان خواهی و مطالبه گری است.

دبیر شورای تبیین مواظع بسیج دانشجویی استان زنجان مطالبه گری و نقش آفرینی دانشجویان را مهم ترین وظایف جنبش دانشجویی دانسته و ادامه داد: مقابله با جنگ نرم،دستیابی به قدرت و اقتدار علمی،حفظ هوشیاری، کسب تحلیل سیاسی، تعمیق بخشیدن به معرفت دینی از دیگر وظایف جنبش دانشجویی است.

وی مسئولین نظام را موظف به پاسخگویی به مطالبات مردمی دانسته، و خاطرنشان کرد: در راه ایجاد و صیانت از نظام مقدس اسلامی جوانان و دانشجویان خودشان را فدا کرده اند و امروز مدیران باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.

قربانی جنبش دانشجویی را هوشیار و با بصیرت خوانده و ادامه داد: همان دانشجویی که روزی هوشیارانه از دیوار سفارت بالا رفت امروز نیز دست های پشت پرده و فتنه های آمریکای خبیث می بیند.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر کشور، اظهار کرد: رهبری به مسئولین پس از افزایش قیمت بنزین گوشزد کرد که تاجایی که ممکن است از مشکلات این کار کم کنند و مسئولین باید به وظایفشان به طور جدی عمل می کردند.

دبیر شورای تبیین مواظع بسیج دانشجویی استان زنجان هرگونه سستی و اهمال کاری در کنترل قیمت ها را مساوی با تخطی از امر ولی فقیه دانسته و مطرح کرد: این تخطی به هیچ وجه برای هیچ مسئولی در حکومت اسلامی قابل قبول نیست.

وی مردم ایران را عزیز و نجیب و در عین حال گله مندند دانسته، عنوان کرد: هزینه های گزاف تحصیلی و پزشکی شایسته مردم نیست.

قربانی با اشاره به موانع متعدد ازدواج و اشتغال جوانان تصریح کرد: همین مردم پای نظام ایستاده اند و می ایستند اما مسئولین گمان نکنند که این حضور به معنای رضایت مردم از عملکرد آنان است، این حضور و در صحنه بودن لبیکی است به ندای رهبر.

وی با اشاره به اینکه همه میدانیم که در جنگ اقتصادی هستیم و قطعا جنگ هم تلفاتی دارد افزود: برای عبور از این گردنه  سخت نیاز به همت و تلاش جهادی داریم و مردم انتظار دارند که مسئولین را در بین خودشان ببینند.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بیان کرد: تحمل شرایط سخت تحریم زمانی برای مردم آسانتر خواهد شد که مردم سطح زندکی مسئولین را هم سطح با خودشان ببینند.

وی خطاب به مدیران جمهوری اسلامی ابراز کرد: ان زمانی که از مردم فاصله گرفتید و آن روزی که درد مردم را نفهمیدید، آن روزی که مردم را نامحرم دانستید از خط انقلاب فاصله گرفتید.

قربانی با اشار به افزالیش یک شبنه قیمت بنزین خاطر نشان کرد: آن زمانی که شما مدیران و مسئولان از پاسخگویی فرار کردید و آن روزی که منویات امام و رهبری مبنی بر شفافیت ،پاسخگویی،حمایت از تولید داخل،ساده زیستی و... رو زیر پاگذاشتید و مانور تجمل دادید، از آن روز شما دیگر لیاقت داشتن مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی نداشتید.

وی با بیان اینکه مسئولین نباید از مطالبات دانشجویان دلخور شوند، مطرح کرد: جنبش دانشجویی محافظه کار نیست زیرا که امام خامنه ای فرموده اند محافظه کاری قتلگاه انقلاب است.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصالت جنبش دانشجویی را در حریت و وابسته نبودن به هیچ حزب و جریان خاصی  دانست، افزود: جنبش دانشجویی با صراحت حرف دل مردم جامعه را به گوش مسئولین می رساند و به فرموده ی شهید والامقام دکتر بهشتی،دانشجو موذن جامعه است،اگر خواب بماند نماز امت قضا می شود.//ک

انتهای پیام/

نظرات
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
تعمیرکاران خودرو در زنجان غوغا بپا کردند نه نرخ مصوب دارند نه نظارتی وجود دارد
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *