گروه:حوادث
ساعت :  ۱۲:۳۴ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ شناسه خبر : ۱۳۹۱۲
رئیس مرکز مدیریت راه های استان زنجان:
تردد در محورهای کوهستانی زنجان تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است/مسدود شدن برخی راه های روستایی

رئیس مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: در حال حاضر تردد در محورهای کوهستانی استان زنجان تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

محمد محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: در حال حاضر شاهد بارش برف و باران در اکثر محورهای استان زنجان هستیم.

وی با بیان اینکه در محورهای زنجان- طارم،زنجان- تهم-چورزق،زنجان- دندی- تخت سلیمان،سلطانیه- خدابنده-همدان،ابهر- خدابنده بارش برف گزارش شده است، افزود: در دو محور  زنجان- طارم،زنجان- تهم-چورزق،زنجان حرکت با زنجیر چرخ میسر است.

این مسئول بیان اینکه وضعیت محور آزادراه و ترانزیت زنجان-قزوین نیز برفی است و در آزادراه زنجان-تبریز و جاده ترانزیت نیز بارش باران گزارش شده است.

رئیس مرکز مدیریت راه های استان زنجان با بیان اینکه حرکت در اکثر راه های کوهستانی استان زنجان به دلیل بارش برف با زنجیر چرخ امکان پذیر است، افزود: برخی راه های روستایی نیز مسدود شده است.

بیشتر بخوانید

محمدی با بیان اینکه مسیرهای اصلی استان باز است و امکان تردد وجود دارد، خاطرنشان کرد: به رانندگان توصیه می شود برای تردد از محورهای کوهستانی به زنجیر چرخ مجهز باشند.

وی گفت:رانندگان برای اطلاع از مسیر ها می توانید با سامانه ۱۴۱ سازمان راهداری تماس حاصل کنند.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
9 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات