logo
امروز : چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/21 ] [ 8 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۳۸۴۲
معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:

برگزاری جشنواره منطقه ای گریم و چهره پردازی در زنجان

برگزاری-جشنواره-منطقه-ای-گریم-و-چهره-پردازی-در-زنجان

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان: جشنواره منطقه ای گریم و چهره پردازی از سوی اداره کل امور نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تایید قرار گرفته و در زنجان برگزار می شود.

محمود علیمحمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: سیاست مدیریتی مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل واگذاری و واسپاری فعالیت های فرهنگی و هنری به مجموعه های خصوصی و تخصصی است.

وی با بیان اینکه در سال جاری چندین موسسه فرهنگی و هنری و مجموعه های تخصصی نمایش طرح های خود را ارائه کرده اند، افزود: از بین طرح های ارائه شده برگزاری جشنواره پانتومیم،جشنواره آیین های ترک زبانان و جشنواره منطقه ای گریم و چهره پردازی از سوی اداره کل امور نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تایید قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید

این مسئول تصریح کرد: برای برگزاری این جشنواره ها جلسه ای با حضور اتابک نادری برگزار و هماهنگی لازم انجام شد.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان این هفته میزبان معاونان شمالغرب خواهد بود، افزود: این سه رخداد در سال 99 به میزبانی استان زنجان برگزار می شود.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *