logo
امروز : دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۹
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/3 ] [ 13 ذو الحجة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۸۴۰

بسیج در تمامی عرصه‌ها حضور اثرگذاری داشته است/ مردم زنجان به خوبی در مقابل فتنه‌ به پا خواستند

بسیج-در-تمامی-عرصه‌ها-حضور-اثرگذاری-داشته-است-مردم-زنجان-به-خوبی-در-مقابل-فتنه‌-به-پا-خواستند

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به جایگاه بسیج در کشور گفت: بسیج در تمامی عرصه‌ها حضور اثرگذاری داشته است.

به گزارش موج رسا; آیت‌الله علی خاتمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه زنجان  با اشاره به سالروز ولادت امام یازدهم شیعیان مدت 6 سال امامت آن بزرگوار را توام با سختی و دشواری عنوان کرد و اظهار داشت: آن حضرت در این مدت به صورت مستقیم با مردم ارتباط نداشت و اغلب روایات و ارتباطات از طرق نامه و واسطه بود چرا که حکومت عباسی مانع می‌شد و تمام حرکات را زیر نظر داشت.

وی در ادامه با اشاره به قدرت دفاعی کشور در دریا عنوان کرد: تئوری دفاعی کشور در دریا نیروی اثرگذاری و راهبری است که باید یاد و خاطره شهدای بزرگ را گرامی داشت.

امام جمعه زنجان با گرامی داشت یاد و خاطره شهید مجید شهریاری که در عرصه اقتدار علمی کشور به شهادت رسید، گفت: تعداد شهدای این عرصه محدود اما باید یاد و خاطره این شهیدان در عرصه اقتدار علمی تلاش کردند، گرامی داشت.

وی با بیان اینکه مسئله فلسطین بزرگ بوده و هرگز فراموش نخواهد شد، سالروز همبستگی با مردم فلسطین را هم گرامی داشت.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به سالروز شهادت آیت‌الله مدرس و همچنین در پیش بودن ثبت نام داوطلبین برای شرکت در انتخابات گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید این شهید را الگوی خود در مجلس قرار دهند.

وی با بیان اینکه بنده نظری در مورد هیچ یک از کاندیداها ندارم، افزود: موضع بنده شاف بوده و مثل همیشه است یعنی بعد از تایید شورای نگهبان باید از مردم رای گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان به دیدار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با بسیجیان اشاره کرد و گفت: بسیج در طول سالهای تشکیل خود در تمامی مقاطع در صحنه بوده و بسیجیان برای انقلاب از جان و مال خود گذشته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه بسیج در تمامی عرصه ها حضور اثرگذار داشته است، عنوان کرد: این حضور در زمان وقوع زلزله و سیل، فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ و ۹۶ و فتنه ۹۸ بارز بوده است.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به آغاز حرکتهای مردمی در محکومیت فتنه اشرار در استان زنجان تصریح کرد: این افتخار دیگری برای مردم زنجان بود که در مقابل فتنه به پا خواست و برای مردم ما همین بس که رهبری فرمودند اول مردم زنجان و تبریز در مقابل فتنه ها به پا خواستند.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *