گروه:اقتصادي
ساعت :  ۰۹:۴۳ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ شناسه خبر : ۱۳۷۲۸
رئیس اتحادیه مشاوران مسکن زنجان:
قیمت مسکن در زنجان واقعی نیست/ رونق کم ساخت و ساز در زنجان

رئیس اتحادیه مشاوران مسکن زنجان گفت: مسکن هنوز به قیمت واقعی خود در زنجان نزدیک نشده و نیاز است اقدامات لازم در این زمینه انجام شود.

ابوالفضل طاهری امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: در ساخت و ساز به صورت میدانی می توان گفت در حال انجام است اما در حد مطلوب نیست.

وی با بیان اینکه اگر ساخت و ساز افزایش یابد میزان تولید نیز به نحو مطلوبی افزایش می یابد، تصریح کرد: با افزایش  عرضه از تقاضا قیمت ها انفجاری می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه باید آهنگ تولید متناسب با نیاز جامعه باشد، تصریح کرد: هنگامی که تقاضا بالا رفت قیمت ها به شدت افزایش یافته و تورمی می شود.

رئیس اتحادیه مشاوران مسکن زنجان بیان داشت: در حال حاضر قیمت مصالح کاهش نیافته و با شیب ملایمی افزایش نیز داشته است.

طاهری با بیان اینکه کاهش 30 درصدی مسکن در زنجان می تواند بیشتر نیز شود، افزود: با رونق تولید مسکن می توان پیش بینی کاهش بیشتری داشت.

وی با اشاره به اینکه قیمت ساختمان از زمین همواره پیشی می گیرد، افزود: در قیمت ساختمان این کاهش کمتر مشاهده می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: برای رونق تولید باید برنامه مدونی از سوی مسئولان ارائه شود تا شاهد ساخت و ساز خوبی که موجب کاهش قیمت مسکن شود، بود.

رئیس اتحادیه مشاوران مسکن زنجان ادامه داد: مسکن هنوز به قیمت واقعی خود در زنجان نزدیک نشده است و نیاز است اقدامات لازم در این زمینه انجام شود.//ن

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
9 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات