logo
امروز : پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
هر كس عبادات و كارهاى خود را خالصانه براى خدا انجام دهد، خداوند بهترین مصلحت ها و بركات خود را براى او تقدیر مى نماید.حضرت زهرا(س)
[ 2020/2/20 ] [ 25 جمادی الثانیه 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۷۱۹

رتبه‌بندی معلمان اواخر آذر اجرا می‌شود

رتبه‌بندی-معلمان-اواخر-آذر-اجرا-می‌شود

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: رتبه بندی معلمان تا اواخر آذرماه اجرایی می‌شود.

به گزارش موج رسا; علی الهیار ترکمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قرچک در خصوص آخرین وضعیت آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان، اظهار داشت: بنابه برنامه ریزی صورت گرفته، دولت موظف است نظام رتبه بندی را طراحی و تدوین کند.

وی افزود: چون قرار است برای همیشه موضوع رتبه بندی را در یک چهار چوب منسجم و جامع نهایی شود زمان زیادی برای برنامه ریزی آن صرف شد.

الهیار ترکمن گفت: این موضوع در کمیته‌های تخصصی دولت  مورد بحث و بررسی مفصل قرار گرفته است و خوشبختانه در کمیسیون اجتماعی این نهایی شد و بزودی مصوبه نظام رتبه بندی و تدوین را از دولت خواهیم گرفت.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: هر زمانی که این مصوبه را از دولت دریافت کنیم زمان پرداخت آن از همان ابتدای مهر ماه است یعنی اگر این مصوبه را ما در آذر ماه دریافت کنیم باید از مهرماه این کار کلید بخورد و به امید خدا حق رتبه بندی فرهنگیان تا اواخر آذرماه اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *