logo
امروز : جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸
رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود :شهادت برترین مرگهاست.بحارالانوار، ج67
[ 2020/1/24 ] [ 28 جمادی الاول 1441 ]

اتمام روکش آزاد راه زنجان – قزوین و زنجان – تبریز/ تردد در جاده های زنجان روان است

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت:  روکش آزاده راه زنجان – قزوین و آزاده راه زنجان – تبریز و ترانزیت در سال گذشته انجام شده است.

برگزاری شب شعر و خاطره سردار عشق در زنجان

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان گفت: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی، شب شعر و خاطره سردار عشق در زنجان برگزار می شود.

حجت‌الاسلام صادقی‌نیارکی: بازداشتی‌های پرونده شهرداری زنجان متهم به دریافت رشوه و اختلاس هستند/ پرونده به مرحله خوبی رسیده است

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به بازداشت شهردار زنجان، نایب رئیس شورا، شهردار منطقه 3 و چند نفر دیگر گفت: بازداشتی‌های پرونده شهرداری زنجان متهم به دریافت رشوه و اختلاس هستند.

کمک یک میلیارد ریالی اصناف زنجان به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان بسیج اصناف استان زنجان گفت: تا کنون یک میلیارد ریال کمک های غیر نقدی از سوی بازاریان، اصناف و کسبه زنجان برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان جمع آوری شده است.

افزایش 20 درصدی توزیع نفت سفید در استان زنجان

مدیر منطقه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان از افزایش 20 درصد توزیع نفت سفید در بین روستاییان استان گفت: هیچ مشکلی در تامین نفت سفید مورد نیاز روستاهای فاقد گاز طبیعی استان نداریم.

زمان رسیدگی به پرونده ها در استان زنجان ۱۷ درصد کاهش یافت/ 4 واحد تولیدی با ورود دستگاه قضایی به چرخه تولید برگشت

رئیس دادگستری استان زنجان با تاکید براینکه مشکلات واحدهای تولیدی استان از نزدیک رسیدگی می شود گفت: در این راستا مشکلات 4 واحد تولیدی را بررسی کرده و توانستیم این واحدها را به چرخه تولید برگردانیم.

دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال تغییر باورهای مردم است/ تولید محتوای بسیجیان ‏زنجانی در سه موضوع «شهدای مقاومت‏، باید قوی باشیم و رونق تولید»‏

معاون اجرایی سپاه استان زنجان‏ با اشاره به برگزاری بزرگترین رویداد تولید محتوای ‏دیجیتال بسیج گفت: دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال تغییر باورهای مردم است‏.‏

میزان آفلاتوکسین در شیر تولیدی استان پایین‌تر از حد مجاز است

مدیرکل دامپزشکی استان زنجان در مورد آلودگی شیر استان تولیدی استان به سم آفلاتوکسین گفت: متعاقب انجام   نمونه برداری های علمی انجام شده از مراکز جمع آوری شیر در زنجان در سال ۱۳۹۷ و بر اساس آزمایش های دقیق انحام شده   مشخص گردید که میزان آفلاتوکسین در شیر تولیدی استان بسیار پایین‌تر از حدمجاز است.