logo
امروز : سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸
رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود :شهادت برترین مرگهاست.بحارالانوار، ج67
[ 2020/1/21 ] [ 25 جمادی الاول 1441 ]

لایحه بودجه سال 99 شهرداری زنجان تقدیم شورا شد

رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه لایحه بودجه شهرداری زنجان دریافت کردیم گفت: بودجه شهرداری در شورای شهر بودجه بررسی می‌شود تا سال آینده پروژه‌های عمرانی با قوت ادامه داشته باشد.

بدهی بیش از یک میلیارد تومانی مجموعه ورزشی مادران و کودکان زنجان

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به بدهی مجموعه مادران و کودکان از بابت حامل‌های انرژی، گفت: این مجموعه بیش از یک میلیارد تومان به خاطر حامل های انرژی بدهکار است.

توقف پرواز زنجان- مشهد به دلیل عدم رغبت بخش خصوصی

مدیر فرودگاه زنجان با اشاره به اینکه پرواز زنجان- مشهد در آینده نزدیک راه اندازی می‌شود گفت: در چند سال گذشته پروازها به صورت چارتر انجام می‌شد اما متاسفانه در حال حاضر بخش خصوصی رغبتی برای این کار در استان ندارد.

شهردار زنجان و نایب رئیس شورا و شهردار منطقه 3 همچنان در بازداشت/ تعدادی از بازداشتی‌ها با قرار وثیقه آزاد شدند

در حالی که بیش از 20 روز از بازداشت شهردار زنجان به همراه نایب رئیس شورا، شهردار منطقه 3 و چند نفر دیگر می‌گذرد خبرها حاکی از آن است که برخی از این بازداشتی‌ها با وثیقه آزاد شدند.

محیط‌زیست بدون منطق از توسعه گلخانه‌ها در حاشیه شهرها جلوگیری می‌کند

مدیرباغابانی جهادکشاورزی استان زنجان در مورد مخالفت محیط زیست از توسعه گلخانه‌ها در اطراف شهرها گفت: محیط‌زیست بدون هیچ منطقی جلوی توسعه گلخانه‌ها در اطراف شهرها را می‌گیرد.

50 راه روستایی در استان زنجان مسدود است

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر به دلیل بارش برف در محورهای استان زنجان، راه 50 روستا مسدود است.