logo
امروز : سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۵
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/7 ] [ 13 شعبان 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۶۷۲

افزایش تیم‌های بازرسی برای نظارت بر بازار در زنجان/ تمامی فرمانداران مکلف به تشدید نظارتها شدند/ مشکل حمل و نقل برون شهری را تا چند روز آینده حل می‌کنیم

افزایش-تیم‌های-بازرسی-برای-نظارت-بر-بازار-در-زنجان-تمامی-فرمانداران-مکلف-به-تشدید-نظارتها-شدند-مشکل-حمل-و-نقل-برون-شهری-را-تا-چند-روز-آینده-حل-می‌کنیم

رئیس ستاد تنظیم بازار استان زنجان با اشاره به روند نظارتها از افزایش تیم‌های بازرسی برای نظارت بر بازار در زنجان خبر داد.

فرامرز نیک سرشت در گفت وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه بازرسی ها در استان شدت گرفته است، اظهار کرد: از انجمن حمایت از مصرف کنندگان، بازرسی صنعت و معدن و بسیج اصناف برای نظارت بر بازار کمک گرفتیم.

وی با بیان اینکه حداقل 30 تیم بازرسی فقط در شهر زنجان نظارتهای لازم را انجام می دهند، عنوان کرد: این تیم ها دو و سه نفره هستند و قرار است با تقسیم بندی محیط شهر زنجان بازرسی روزانه داشته باشند.

رئیس ستاد تنظیم بازار استان زنجان با بیان اینکه فرم های بازرسی تهیه شده و بازرسی ها مورد رصد و پیگیری قرار می گیرند، خاطرنشان کرد: امروز در بازرسی هایی که از سطح بازار داشتیم مورد سوء اعم از احتکار، گرانفروشی و کمبود مشاهده نشده است.

وی بیان کرد: خوشبختانه اصناف تا این لحظه همکاری خوبی دارند و امیداریم با همراهی تمامی مسئولان این روند ادامه یابد.

نیک سرشت با اشاره به اینکه فروش باید بر اساس فاکتورها باشد، گفت: بازرسی ها تشدید یافته و تاکنون هیچ پرونده ای تشکیل نیافته است.

وی با بیان اینکه تیم های بازرسی در حال افزایش است، افزود: در شهرستانها نیز فرمانداریها مکلف شدند تا بازرسی ها را شدت دهند.

معاون اقتصادی استاندار زنجان با اشاره به اینکه متاسفانه در حمل و نقل برون شهری گزارش افزایش قیمت را دریافت کردیم، گفت: به خاطر عدم سازماندهی حمل و نقل برون شهری این موضوع اتفاق افتاده است، اکنون تمام فرمانداران مکلف شدند تا تمامی ورودی ها و خروجی ها را شناسایی کنند و میافربرها را معرفی کنند تا صدور کارت سهمیه آنها پیگیری شود.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *