گروه:اقتصادي
ساعت :  ۱۲:۴۵ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ شناسه خبر : ۱۳۶۴۷
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان:
نرخ حمل و نقل عمومی برون شهری مسافر افزایشی ندارد

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: قیمت نرخ حمل و نقل عمومی برون شهری مسافر  هیچ افزایشی ندارد و تا کنون ابلاغیه ای اعلام نشده است.

علی مدقالچی امروز در گفت و گو با خبرنگارموج رسا; اظهار داشت: نرخ حمل و نقل برون شهری   کالا بر اساس مصوبه شورای عالی کشور از شهریور ماه سال جاری افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه این موضوع بر اساس تن کلیومتر اعلام شد،افزود: ولی پس از آن افزایشی اعلام نشده است، افزود: این موضوع بر اساس تصمیمات سازمان مرکزی به استان ها اعلام می شود.
مدقالچی با بیان اینکه در آغاز سال جاری نرخ حمل و نقل مسافری افزایش یافت،ادامه داد: اما ابلاغیه ای جدیدی در این زمینه ارائه نشده است.
وی گفت:در زمینه سهمیه بنزین ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری مذاکرات در حال انجام است.
این مسئول بیان داشت: تا پایان آبان سال جاری میزان سوخت ناوگان مسافربری برون شهری با پلاک ع اعلام می شود.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان ادامه داد: کارت سوخت سهمیه جدید ناوگان حمل و نقل عمومی برونش شهری تا آخر امشب یا تا آخر هفته شارژ می شود.
مدقالچی بیان داشت: شارژ  سوخت ابلاغی کارت سوخت ها از بین نرفته و ذخیره می شود.
وی یادآور شد: موضوع تعیین میزان سهمیه سوخت حمل و نقل عمومی برون شهری مسافری بر اساس میزان پیمایش خودرو و صورت وضعی در دست اقدام خواهد بود.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
1 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات