logo
امروز : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود :شهادت برترین مرگهاست.بحارالانوار، ج67
[ 2020/1/22 ] [ 26 جمادی الاول 1441 ]

دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال تغییر باورهای مردم است/ تولید محتوای بسیجیان ‏زنجانی در سه موضوع «شهدای مقاومت‏، باید قوی باشیم و رونق تولید»‏

معاون اجرایی سپاه استان زنجان‏ با اشاره به برگزاری بزرگترین رویداد تولید محتوای ‏دیجیتال بسیج گفت: دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال تغییر باورهای مردم است‏.‏

میزان آفلاتوکسین در شیر تولیدی استان پایین‌تر از حد مجاز است

مدیرکل دامپزشکی استان زنجان در مورد آلودگی شیر استان تولیدی استان به سم آفلاتوکسین گفت: متعاقب انجام   نمونه برداری های علمی انجام شده از مراکز جمع آوری شیر در زنجان در سال ۱۳۹۷ و بر اساس آزمایش های دقیق انحام شده   مشخص گردید که میزان آفلاتوکسین در شیر تولیدی استان بسیار پایین‌تر از حدمجاز است.

لایحه بودجه سال 99 شهرداری زنجان تقدیم شورا شد

رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه لایحه بودجه شهرداری زنجان دریافت کردیم گفت: بودجه شهرداری در شورای شهر بودجه بررسی می‌شود تا سال آینده پروژه‌های عمرانی با قوت ادامه داشته باشد.

بدهی بیش از یک میلیارد تومانی مجموعه ورزشی مادران و کودکان زنجان

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به بدهی مجموعه مادران و کودکان از بابت حامل‌های انرژی، گفت: این مجموعه بیش از یک میلیارد تومان به خاطر حامل های انرژی بدهکار است.

توقف پرواز زنجان- مشهد به دلیل عدم رغبت بخش خصوصی

مدیر فرودگاه زنجان با اشاره به اینکه پرواز زنجان- مشهد در آینده نزدیک راه اندازی می‌شود گفت: در چند سال گذشته پروازها به صورت چارتر انجام می‌شد اما متاسفانه در حال حاضر بخش خصوصی رغبتی برای این کار در استان ندارد.

شهردار زنجان و نایب رئیس شورا و شهردار منطقه 3 همچنان در بازداشت/ تعدادی از بازداشتی‌ها با قرار وثیقه آزاد شدند

در حالی که بیش از 20 روز از بازداشت شهردار زنجان به همراه نایب رئیس شورا، شهردار منطقه 3 و چند نفر دیگر می‌گذرد خبرها حاکی از آن است که برخی از این بازداشتی‌ها با وثیقه آزاد شدند.