گروه:ورزشي
ساعت :  ۱۱:۲۸ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ شناسه خبر : ۱۳۶۴۲
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان‏ با اشاره به موضوع خرید تیم فوتبال گفت: همچنان پیگیر خرید امتیاز یک تیم از لیگ دسته 2 هستیم.

علی خلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به آخرین وضعیت پیگیریها برای خرید امتیاز یک تیم در لیگ دسته دو اظهار کرد: فعلا تیمی امتیازش را در لیگ دو واگذار نکرده است.

وی با بیان اینکه سازمان لیگ تا امروز فروش امتیاز تیمی را اعلام نکرده است، ابراز کرد: سازمان لیگ باید اعلام کند که کدام تیمها حاضر به فروش امتیازشان هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه هیئت فوتبال این در خصوص چرایی این موضوع عدم فروش امتیاز تیمها را مطرح کرده است، عنوان کرد:

وی در مورد مشکلات ایجادشده برای تیم شهاب زنجان در لیگ دسته سه نیز گفت: بنده پیشقدم شدم تا از تیم شهاب حمایت کنیم و نظر استاندار زنجان نیز همین بود و قرار است حمایت ها انجام شود.

خلیلی با بیان اینکه استاندار زنجان به فکر سرمایه گذار برای حمایت از تیم فوتبال در لیگ دسته دو هستند، خاطرنشان کرد: به طور یقین موضوع حمایت از تیم فوتبال در لیگ دسته دو بدون تدبیر نخواهد بود.

وی بیان کرد: به طور یقین اگر قرار باشد از تیمی حمایت شود منابع مالی و اسپانسرها پیش بینی خواهد شد.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
3 + 6 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات