logo
امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۶
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/15 ] [ 25 ذو الحجة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۶۳۹

روایت یک صف عجیب در تهران

روایت-یک-صف-عجیب-در-تهران

جمعه 24 آبان‌ماه، جایی در مرکز پایتخت، صف و ازدحامی از مردم شکل گرفت که با همه صف‌هایی که می‌شاسیم، متفاوت بود. صفی نه از جنس بنزین و گوشت تنظیم بازاری و کارت سوخت، بلکه از جنسی دیگر که دیدنش، حال هرکسی را خوب می‌کند.

به گزارش موج رسا; چندساعت پس از تصمیم جدید دولت برای افزایش نرخ بنزین، ازدحام و صفی در قلب تهران به‌وجود آمد که نه‌تنها ارتباطی به این تصمیم نداشت، بلکه صفی از جنس «خبر خوب» بود.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی «توئیتر» در صفحه شخصی خود در این باره نوشت: «اینجا کارت سوخت توزیع نمی‌کنند. مرغ و گوشت تنظیم بازار هم نمی‌دهند. اصلا از هیچ کالای یارانه‌ای خبری نیست. اینجا کتابخانه پارک‌شهر در یک روز جمعه است. این مردم فرهنگ‌دوست در روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار مهمان اینجا شده‌اند. این عکس‌ها برای همین امروز است. قدر مردم را بدانیم.»

 

ماجرا از این قرار است که در هفته کتابخوانی و در آخرین جمعه آبان‌ماه، کتابخانه مرکزی پارک شهر تهران، میزبان برنامه‌ای ویژه برای بزرگداشت روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» با حضور کودکان و خانواده‌های آنان بود. برنامه‌ای که با استقبال قابل توجه مردم، تبدیل به یکی از به‌یادماندنی‌ترین روزهای این کتابخانه خاطره‌انگیز و قدیمی شد.

عکس‌های بیشتری از این صف و ازدحام به‌یادماندنی و دلپذیر را ببینید:

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *