logo
امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۰
امام رضا(ع): از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2020/7/14 ] [ 22 ذو القعدة 1441 ]
شناسه خبر : ۱۳۶۰۶

حواستان باشد ‌اين شخص حسن روحاني است

حواستان-باشد-‌اين-شخص-حسن-روحاني-است

حواستان باشد ‌اين شخص حسن روحاني است که شب و روز تمامي فکرش اين بوده که عظمت و عزت مردم ‌ايران حفظ شود

به گزارش موج رسا; داماد آقای رئیس جمهور، این بار به بهانه پاسخگویی به رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس خود را مطرح کرده است. کامبیز مهدی زاده در قسمت سخن روز روزنامه اصلاح طلب آرمان به اظهارت حجت الاسلام ذوالنور در انتقاد به جنجال سازی روحانی واکنش نشان داده است.

فارغ از آنکه ذوالنور چه گفته است اما عبارات مهدی زاده در تمجید از پدر همسرش جالب و قابل تامل است. برای نمونه بخش هایی از تعاریف مهدی زاده را درادامه خواهید خواند:

*حواستان باشد ‌اين شخص حسن روحاني است که شب و روز تمامي فکرش اين بوده که عظمت و عزت مردم ‌ايران حفظ شود.

*يک روحاني مبارز(حسن روحانی) که قبل و بعد از انقلاب قلبش براي وطن مي‌تپد با ابوالحسن بني‌صدر مقايسه شود نشان دهنده آن است که براي لباس روحانيتي که خود نيز آن را برتن داريد ارزشي قائل نيستيد.*امنيت ملي ما حفظ شأن و اعتبار رئيس‌جمهور کشورمان است که ملتي مقتدرانه به او راي داده‌اند.

*شما مي‌گوييد روحاني قصد داشته است مردم را به جان هم بيندازد! رئيس‌جمهوري که با تدبير خود حوادث دي ماه 96 را با کمترين هزينه‌اي مديريت و کنترل نمود.

*خط قرمز حسن روحاني منافع و مصالح ملي است نه برادر و نزديکان خود، حتي اگر کسي از نزديکان ايشان خطايي کرده‌ باشد، تماس سفارشي نمي‌گيرند.

پیش‌بینی‌ برخی فعالان سیاسی تاکنون این بوده است که داماد آقای رئیس جمهور از چندماه پیش عزم مجلس یازدهم کرده و از همین سو فعالیت رسانه ای اش را پررنگ کرده است. این فعالیت رسانه ای، روزی با حمله به واعظی و آشنا به عنوان نماد مخالفت با اطرافیان روحانی صورت گرفت، یک روز با حمله به حجت الاسلام پناهیان و یک روز هم با مصاحبه پیرامون چگونگی پیوند با خانواده روحانی صورت گرفته است. در تازه ترین مورد هم همان طور که ذکر شد، مهدی زاده بدون اشاره به جنجال سازی روحانی در یزد و رفسنجان خود را وارد پاسخگویی به حاشیه انتقاد از رئیس جمهور کرده است.

 

منبع: جهان نیوز

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *